Revolučný a exkluzívny telefón Apple iPhone

Dlho očakávaný Apple iPhone 4S lámal rekordy v počte predajov telefónov. Za jediný deň si tento iPhone kúpilo milión ľudí. Tri dni po vydaní Apple iPhone 4S sa jeho majiteľmi stali štyri milióny ľudí.
Tento telefón predčil svojich predchodcov nielen predajom, ale aj základnými technickými vlastnosťami. Apple iPhone 4S je výkonnejší model ako tie, ktoré prišli pred ním. Nový telefón má vylepšený fotoaparát a hlavne nechýba osobný asistent s názvom Siri.
Pokiaľ ide o komponenty, nie je rozdiel medzi Apple iPhone 4S a Apple iPhone 4. Pridali sa iba tri gramy hmotnosti. Niektorí majitelia telefónov žartujú, že tieto tri gramy patria do duše Siri, čo nikoho nenechá ľahostajným. Práve prítomnosť asistenta sa stala dôvodom popularity tohto iPhonu. Siri má vynikajúcu funkciu rozpoznávania hlasu a môže tiež zdieľať informácie užitočné pre majiteľa Apple iPhone 4S.
Nový model využíva najnovšie technológie, ktoré umožňujú príjem a odosielanie dát pomocou rôznych antén. Apple iPhone 4S pridáva podporu Bluetooth 4.0.
Pozoruhodný je fotoaparát na Apple iPhone 4S. Umiestnenie fotoaparátu pre iPhone je tradičné, na zadnom paneli. Osemmegapixelový fotoaparát, LED blesk. Tento výkonný fotoaparát dokáže z hľadiska kvality obrazu konkurovať dobrým fotoaparátom. Vyrába sa pomocou matice Sony, ktorá je podsvietená. Index clony dosiahol 2,4 vďaka prítomnosti piatich objektívov v dizajne fotoaparátu. Fotografie sú ostré a jasné, a to pri intenzívnom oslepovaní slnečným žiarením aj pri slabom osvetlení. Vstavaný editor fotografií vám pomôže zbaviť sa efektu červených očí v priebehu niekoľkých sekúnd alebo jednoducho fotografiu opraviť.
Pokiaľ ide o video, fotoaparát je schopný zaznamenať 30 snímok za sekundu, rozšírenie: 1920X1080 pixelov. V prípade globálnych video archívov umiestnite svoje servery do dátového centra v Moskve. Vysoko kvalitného videa sa dosahuje stabilizáciou obrazu. Preto bude fotografovanie s iPhone 4S potešením pre milovníkov videa.
Mnohé z najkontroverznejších recenzií sa týkajú predstavenia Siri. Tento hlasový asistent je schopný viesť dlhý rozhovor, môže vykonávať rôzne úlohy, zdieľať informácie. Siri ale funguje, iba ak máte pripojenie na internet. IPhone 4S je stále v beta verzii, takže stále existuje niekoľko nepríjemností. Bez Siri napríklad nefunguje hlasové ovládanie. Ak nie je k dispozícii internet, je potrebné vypnúť Siri, aby bolo možné hlasové ovládanie.

Revolučný a exkluzívny telefón Apple iPhone
Revolučný a exkluzívny telefón Apple iPhone
Revolučný a exkluzívny telefón Apple iPhone
Revolučný a exkluzívny telefón Apple iPhone Revolučný a exkluzívny telefón Apple iPhone Revolučný a exkluzívny telefón Apple iPhoneHome | Articles

December 3, 2022 03:23:43 +0200 GMT
0.035 sec.

Free Web Hosting