Recenzia modelu iPhone 2g so špecifikáciami

Komunikátory pre iPhone sú dnes veľmi populárne. Jednou z noviniek je model iPhone 2G. Nová verzia tohto modelu obsahuje GPS navigáciu, podporu 3D sietí. Čo sa týka predaja v Rusku, objem je približne 3 milióny.
Konkrétnejšie o modeli iPhone 2G. Tento komunikátor má pamäť 4 GB, existujú aj verzie s pamäťou 16 GB. Displej je pomerne veľký a má 3,5 palca s rozlíšením 320 x 480 pixelov. Rozhrania sú celkom štandardné: Bluetooth, Wi-Fi, USB. Fotoaparát je dosť slabý a má 2 megapixely. Hmotnosť takéhoto telefónu je 135 gramov. Balík takého telefónu je celkom štandardný.
Vzhľad iPhone 2G je dosť štýlový a atraktívny. Model používa rôzne pomôcky, čo pri používaní poskytuje ďalší príjemný efekt. Dá sa povedať, že výkon týchto komunikátorov je podľa najnovších inovatívnych štandardov.
Ovládanie sa vykonáva prstami. keďže dotykové pero v tomto modeli sa nepoužíva a vôbec nefunguje. Obrazovka je pomerne veľká a pokrytá ochranným sklom, aby sa zabránilo nepríjemným škrabancom. Na ľavej strane je jediné tlačidlo, ktoré slúži na zníženie alebo zvýšenie hlasitosti.
Iphone je považovaný za veľmi prestížny a drahý darček, ale ak chcete prekvapiť a dať svojej priateľke originálny darček k narodeninám, potom by ste určite mali venovať pozornosť šperkom Pandora.
Operačný systém na komunikátore používa systém Mac OS X, ktorý sa používa v najnovšom vývoji od spoločnosti Apple.
Predvolené aplikácie v iPhone 2G sú nasledujúce:
Pri práci na internete s poštovými prostriedkami od spoločností Yahoo, GMail, .mac a AOL môžete tiež zriadiť akúkoľvek inú poštovú schránku. Prehliadač Safari na iPhone určite nie je nahraditeľná vec. Celkom multifunkčné a pohodlné pre každého používateľa.
Audio prehrávač je tiež veľmi praktický a praktický. Prehrávanie z ľubovoľného fragmentu, rôzne efekty, zvukové aj obrazové, mnoho formátov.
SMS sa robili úplne jednoducho a dalo by sa povedať primitívne. Vývojári sa rozhodli nepridávať do tejto aplikácie žiadne novinky.
Fotoalbum sa môže pochváliť svojimi funkciami prezerania obrázkov nasnímaných fotoaparátom, pohodlnou prezentáciou.
Fotoaparát ale nie je výkonný, má však blesk, automatické zaostrovanie a vyváženie bielej a čiernej. Fotografie sú bohaté, jasné a vysoko kvalitné.
Výsledkom je chytľavý a multifunkčný komunikátor od spoločnosti APPLE.

Recenzia modelu iPhone 2g so špecifikáciami
Recenzia modelu iPhone 2g so špecifikáciami
Recenzia modelu iPhone 2g so špecifikáciami
Recenzia modelu iPhone 2g so špecifikáciami Recenzia modelu iPhone 2g so špecifikáciami Recenzia modelu iPhone 2g so špecifikáciamiHome | Articles

December 3, 2022 17:58:02 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting