Režimy chladničky

Pri výbere chladničky je potrebné vychádzať z režimov, ktoré sú v nej uvedené, ako aj zo všetkých jej funkcií, ktoré môžu byť užitočné počas prevádzky. Režim „ super zmrazenia “ je užitočný, ak potrebujete zmraziť obrovské množstvo jedla. Ale tento režim je tiež potrebný na prípravu komory na proces zvyšovania teploty. Tento režim musí byť povolený vopred. V priebehu niekoľkých hodín môže teplota komory klesnúť z -18 na -24 stupňov. Len čo do komory vložíte veľké množstvo nezmrazených potravín, okamžite sa zvýši ich teplotný režim. Ak sa použije režim „ super mrazenia “, potom tento proces nebude pre jedlo strašidelný. S jeho pomocou môžete v lete zmraziť veľké množstvo bobúľ a ovocia. Pre výrobky je dôležitá skutočnosť prechodu teplotnej bariéry na nulovej hranici. V prípade, že hranica prejde dostatočne rýchlo, výrobky si zachovajú prirodzenejšiu chuť aj po zmrazení.
Táto vlastnosť je inherentná práve počas používania režimu „ super zmrazenia “. V opačnom prípade jedlo počas mrazenia stratí svoju prirodzenú chuť a s ním aj výživné látky. Proces mrazenia bude efektívny, ak sa jedlo vopred nakrája na malé kúsky. Toto rýchlo zamrzne. Na zmrazenie je potrebné pripraviť špeciálne vrecká.
Chladiaci priestor môže byť vybavený režimom superchladenia. Dá sa to porovnať s rovnakou funkciou „ super zmrazenia “, ktorá sa nachádza v mrazničke. Tu sa teplotný režim okamžite ochladí na +2 stupne. Proces chladenia bude prebiehať rýchlejšie u všetkých predmetov, ktoré boli práve vložené do chladničky. Ako viete, v lete je teplota výrobkov, ktoré sa práve dostali do miestnosti, pomerne vysoká. Ak sú okamžite umiestnené v chladničke, teplota v jej vnútri sa okamžite zvýši.
A ako viete, zvýšenie teploty má negatívny vplyv na všetky tie, ktoré sú už v nej. Aplikačný režim „ Superchladenie “ je možné pomerne rýchlo ochladiť u všetkých nových produktov. A spolu s tým sa zdravý režim postará o tie výrobky, ktoré sú už v chladničke.

Režimy chladničky
Režimy chladničky
Režimy chladničky
Režimy chladničky Režimy chladničky Režimy chladničkyHome | Articles

December 5, 2022 03:27:20 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting