Przedstawiamy lodówkę side-by-side

Jeśli wybierzesz prestiż, to wiedz, że jest dość drogi. Lodówki side-by-side powstały w Ameryce. Zadaniem tych lodówek było zaspokojenie potrzeb przeciętnych rodzin w Ameryce, które oprócz dorosłych mają dwoje dzieci. Ta lodówka jest idealnym wyborem do prywatnego domu lub domku. Może swobodnie pomieścić wszystkie zapasy żywności, które są uzupełniane raz w tygodniu. Każdy produkt posiada własną strefę klimatyczną, w której zachowa wszystkie swoje właściwości odżywcze i co ważne atrakcyjny wygląd. Istnieje wiele różnych pudełek na różne produkty. W przypadku, gdy rodzina robi zakupy spożywcze prawie codziennie, nie ma potrzeby kupowania takiej lodówki. Jeśli w pobliżu nie ma sklepu spożywczego, najlepiej kupić takiego pomocnika domowego.
Duże lodówki, których objętość sięga 800 litrów, mogą mieć trzy rodzaje układu:
1. Montaż od góry. Ten typ zakłada położenie zamrażarki na górze lodówki.
2. Montaż od dołu. Taki układ zakłada, że ​​komora zamrażarki będzie znajdowała się na dnie lodówki. Ten typ jest dziś najpopularniejszy.
3. Obok siebie. W takim przypadku kamery są oddzielone pionowo. Jednocześnie zwiększa się objętość każdej komory. Zwyczajowo nazywa się ten typ lodówek „ typem amerykańskim ” . Nowoczesna wersja Side-by-side ma dużą pojemność. Wszystkie nowoczesne urządzenia serwisowe są koniecznie zawarte w tej lodówce. Jest to oczywiście schładzanie wody pitnej, a także tworzenie lodu i okruchów lodu. Przewiduje się również oczyszczanie napływającej wody. Można włączyć komorę, w której panuje zerowa temperatura, a także mini-bar.
Wymiary lodówek side-by-side mogą mieć następujące wskaźniki: szerokość 80-120 cm, głębokość - 69-76, wysokość lodówki 170-190 cm, ale istnieją europejskie standardy, które implikują wydanie modelu o głębokości 60 cm Aby taką lodówkę wprowadzić do mieszkania w mieście należy zdjąć drzwi frontowe. Jeśli przewiduje się osadzenie tego asystenta, najlepiej rozważyć opcję o głębokości 60 cm.Przydatna objętość pozwala na umieszczenie w takiej lodówce nie tylko tygodniowej ilości produktów, ale także miesięcznej.

Przedstawiamy lodówkę side-by-side
Przedstawiamy lodówkę side-by-side
Przedstawiamy lodówkę side-by-side
Przedstawiamy lodówkę side-by-side Przedstawiamy lodówkę side-by-side Przedstawiamy lodówkę side-by-sideHome | Articles

November 29, 2022 12:21:31 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting