Producenci lodówek side-by-side

Każda firma uważa stworzenie idealnego modelu lodówki Side-by-side za granicę jej doskonałości. Większość produktów prezentowanych na półkach w sklepach należy do europejskich producentów. W przypadku lodówki istnieje również koncepcja strojenia. Ten przypadek dotyczy przekazania lodówki side-by-side do europejskiej fabryki. Ten sam zajmuje się ostatecznym wykończeniem tego modelu. Wszystkie elementy uchylne, detale zdobienia, a także odchylane panele są zmieniane na te, które są uważane za bardziej udane dla tego modelu. Wszystkie wewnętrzne elementy techniczne lodówki pozostają takie same, które zostały stworzone przez producenta. Wyobraźnia projektowa podczas prac tuningowych nie ma granic. W pracy wykorzystano najciekawsze i najdroższe materiały. W tej chwili istnieje możliwość zamówienia dowolnego modelu. Najpopularniejsze marki znane w Europie to niemiecka, szwedzka i włoska. Są to na przykład WHIRLPOOL, ELECTROLUX, BOSCH, LIEBHERR, a także kilku innych producentów. Każda firma posiada lodówki side-by-side, które mogą być nie tylko wolnostojące, ale także do zabudowy.
Szacunki kosztów takich lodówek należą do najwyższych. Najbardziej stosunkowo niedroga lodówka Side-by-side firmy Bosch będzie kosztować kupującego 2700 USD. Jeśli chodzi o lodówki z tuningiem, to za tę przyjemność trzeba będzie zapłacić jeszcze więcej. Jeśli tuningowi poddana zostanie lodówka o nazwie znanej marki, to ten model również będzie niesamowicie drogi.
Amerykańskie marki lodówek side-by-side noszą nazwy GENERAL ELECTRIC, AMANA, VIKING i kilku innych producentów. Te lodówki mogą być niedrogie, na które może sobie pozwolić każda rodzina. Ale są też takie kopie, których koszt sięga 15 tysięcy dolarów. Wszyscy amerykańscy producenci stawiają na jakość podczas produkcji. Dlatego okucia, jak i wszystkie powłoki, są bardzo mocne i trwałe. Drzwi mogą wytrzymać obciążenie równe sześćdziesięciu kilogramom.
Wśród koreańskich marek wyróżnia się DAEWOO, LG, a także Samsung. Zaspokajają potrzeby standardowej rodziny o średnich dochodach. Dostępnych jest kilka opcji. Przykładowo, prawie każdy model koreańskiej marki posiada następujące funkcjonalności:
-temperatura jest regulowana elektronicznie
-panel sterujący wykonany jest w postaci wyświetlacza ciekłokrystalicznego
- dostarczany jest dozownik, który zapewnia chłodzenie wody, a także wytwarzanie lodu.
- jest mini-bar.

Producenci lodówek side-by-side
Producenci lodówek side-by-side
Producenci lodówek side-by-side
Producenci lodówek side-by-side Producenci lodówek side-by-side Producenci lodówek side-by-sideHome | Articles

December 3, 2022 03:32:39 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting