Predstavujeme chladničku typu side-by-side

Ak si vyberiete prestíž, vedzte, že je to dosť drahé. V Amerike vznikli chladničky typu side-by-side. Úlohou týchto chladničiek bolo uspokojiť potreby priemerných rodín v Amerike, ktoré majú okrem dospelých aj dve deti. Táto chladnička je ideálnou voľbou pre súkromný dom alebo chatu. Do nej sa môžu voľne umiestniť všetky zásoby potravín, ktoré sa dopĺňajú raz týždenne. Každý výrobok má svoje vlastné klimatické pásmo, v ktorom si zachová všetky svoje výživové vlastnosti a čo je dôležité, atraktívny vzhľad. Existuje veľa rôznych škatúľ pre rôzne výrobky. V prípade, že rodina nakupuje potraviny takmer každý deň, potom nie je potrebné kupovať takúto chladničku. Ak v okolí nie je žiadny obchod s potravinami, je najlepšie kúpiť si takéhoto domáceho pomocníka.
Veľké chladničky, ktorých objem dosahuje 800 litrov, môžu mať tri typy usporiadania:
1. Horná montáž. Tento typ predpokladá umiestnenie mrazničky v hornej časti chladničky.
2. Spodná montáž. Tento typ usporiadania predpokladá, že mraziaci priestor bude umiestnený v spodnej časti chladničky. Tento typ je dnes najpopulárnejší.
3. Vedľa seba. V takom prípade sú kamery oddelené zvisle. Zároveň sa zvýši hlasitosť každého oddelenia. Je zvykom nazývať tento typ chladničiek „ americkým typom “ . Moderná verzia Side-by-side má veľký úložný objem. Všetky moderné servisné zariadenia sú nevyhnutne súčasťou tejto chladničky. Tou je samozrejme ochladzovanie pitnej vody, ako aj tvorba ľadu a ľadovej drte. Tiež sa predpokladá čistenie prichádzajúcej vody. Je možné zapnúť komoru, v ktorej je nulová teplota, ako aj minibar.
Rozmery chladničiek typu side-by-side môžu obsahovať nasledujúce ukazovatele: šírka je 80 - 120 cm, hĺbka - 69 - 76, výška chladničky - 170 - 190 cm. Existujú však európske normy, ktoré znamenajú vydanie modelu. s hĺbkou 60 cm. Aby ste takúto chladničku priniesli do mestského bytu, musíte odstrániť predné dvere. Ak sa predpokladá vloženie tohto asistenta, je najlepšie zvážiť možnosť s hĺbkou 60 cm. Užitočný objem vám umožňuje umiestniť do takejto chladničky nielen týždenný objem výrobkov, ale aj mesačný.

Predstavujeme chladničku typu side-by-side
Predstavujeme chladničku typu side-by-side
Predstavujeme chladničku typu side-by-side
Predstavujeme chladničku typu side-by-side Predstavujeme chladničku typu side-by-side Predstavujeme chladničku typu side-by-sideHome | Articles

December 3, 2022 17:50:58 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting