Pralki na targach IFA - 2012

Na 52. targach Consumer Electronics Show w Berlinie zaprezentowano kilka oryginalnych modeli pralek.
Koncern Bosch-Siemens zaprezentował pralko-suszarki Siemens iQ800. Cechą tego modelu jest automatyczne dozowanie proszku do prania lub detergentu, które umieszczane jest w specjalnym zbiorniku. Pełne napełnienie detergentem wystarcza na co najmniej 20 prań. Możesz sterować maszyną zarówno z jej lokalizacji, jak i zdalnie. Funkcja i-Dos automatycznie dostosowuje ilość w zależności od twardości wody, stopnia zabrudzenia, wagi prania, a nawet rodzaju tkaniny. Pozwoli to wyeliminować powszechny błąd gospodyń domowych - przedawkowanie i nadmierne pienienie.
Miele zaprezentowało wyjątkową maszynę. Zamiast zwykłych przycisków i elementów sterujących na panelu jest tylko jeden przycisk. Włącza lub wyłącza maszynę. A maszyną steruje się z tabletu, za pomocą którego wybiera się i ustawia program prania i dodatkowe funkcje. Deweloperzy planują seryjną produkcję takich maszyn, ale na razie to tylko koncepcja.
Samsung poradził sobie bez wrażeń. Pokazała jedynie ulepszone modele technologii Eco Bubble, które są już znane współczesnemu konsumentowi.

Pralki na targach IFA - 2012
Pralki na targach IFA - 2012
Pralki na targach IFA - 2012
Pralki na targach IFA - 2012 Pralki na targach IFA - 2012 Pralki na targach IFA - 2012Home | Articles

November 26, 2022 21:28:59 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting