Pralki LG z napędem bezpośrednim

Jakie są główne wady pralek? Hałas odtwarzany podczas prania i charakterystyczne wibracje. Firma LG wprowadziła na rynek i sprzedała pralki, które wykorzystują technologię napędu bezpośredniego, aby wyeliminować te niedociągnięcia.
Zasada działania takich pralek jest dość prosta. Dzięki genialnemu pomysłowi połączenia silnika bezpośrednio z bębnem na pranie, silnik elektryczny przekazuje swój moment obrotowy bezpośrednio do bębna na pranie. Konstrukcja z napędem bezpośrednim nie ma szczotek ani paska przenoszącego, dzięki czemu maszyna jest znacznie cichsza podczas pracy. Ze względu na zbieżność osi obrotu silnika i bębna poziom drgań spada prawie do zera.
W pralkach z napędem bezpośrednim wprowadzono nową konstrukcję wanny pralniczej. Wytłaczanie powierzchni bębna stało się głębsze. Otwory w bębnie zostały zmniejszone, aby zmniejszyć uszkodzenia odzieży podczas procesu prania. Dzięki zastosowaniu nowej konstrukcji bębna możliwe jest zwiększenie objętości prania i zmniejszenie negatywnego mechanicznego wpływu na tkaniny podczas cyklu wirowania.
LG produkuje pralki z napędem bezpośrednim. Modele zaczynają się od najprostszych urządzeń, a kończą na najbardziej bogatych funkcjonalnie.

Pralki LG z napędem bezpośrednim
Pralki LG z napędem bezpośrednim
Pralki LG z napędem bezpośrednim
Pralki LG z napędem bezpośrednim Pralki LG z napędem bezpośrednim Pralki LG z napędem bezpośrednimHome | Articles

December 2, 2022 02:50:01 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting