Pralki Activator w gospodarstwie domowym

Z wielu powodów pralki z aktywatorem coraz częściej podbijają rosyjskiego konsumenta. Przyjrzyjmy się zaletom i wadom pralek z aktywatorem, a także spróbujmy poznać przyczyny odrodzenia się popularności tego typu „ pralek ”.
Trochę o charakterystycznych cechach pralek.
Maszyna typu aktywator to pojemnik, żeliwny lub plastikowy zbiornik w ścianie lub na dnie którego zainstalowany jest aktywator (tarcza z rozstawionymi wzdłużnie ostrzami), będący głównym elementem roboczym. Ładowanie bielizny do maszyn z aktywatorem odbywa się poprzez otwieraną pokrywę górną (pionowe ładowanie bielizny). Ponadto aktywator, obracając się, wprawia w ruch roztwór wody i proszku do prania, który rozpuszcza i wypłukuje cząsteczki zanieczyszczające tkaninę.
Teraz rozważymy zalety i wady na przykładach porównania z pralkami bębnowymi.
Jedną z głównych zalet pralek z aktywatorem jest efektywność energetyczna. Zużycie energii jest niewielkie ze względu na to, że zużycie energii elektrycznej jest potrzebne tylko do obracania aktywatora (w bardziej zaawansowanych modelach do chwilowej pracy elementu grzejnego), gdy w automatach bębnowych proces prania odbywa się poprzez odwrócenie obrotów całego bębna , któremu towarzyszy działanie elementów grzejnych.
Wydajność wody bez wątpienia jest na wysokości dla maszyn typu aktywatora. Każdy pamięta, ile razy „ maszyna ” bębna zmienia wodę podczas procesu prania ? W maszynie z aktywatorem wszystko jest inne, możliwa jest nawet opcja prania „ najpierw na biało, potem w kolorze ”, a wszystko w jednej wodzie.
Bezpretensjonalność, oszczędność proszku do prania. Maszyny bębnowe wymagają specjalnych proszków i płynów, aby dobrze działać. Maszyny z aktywatorem działają z każdym detergentem, w tym proszkiem do prania ręcznego.
Kolejnym ważnym argumentem jest możliwość korzystania z tego typu auta w dowolnym miejscu na wsi, w garażu, na terenie gdzie nie ma bieżącej wody. Wystarczy gniazdko o napięciu 220 woltów, czego nie można powiedzieć o najbliższym konkurentie, co wymaga zaopatrzenia w wodę i podłączenia do kanalizacji.
Dodajmy do wszystkiego trwałość (ze względu na prostotę cech konstrukcyjnych), możliwość kontroli procesu prania (w każdej chwili można go wyłączyć) i oczywiście niższą cenę.
Nawiasem mówiąc, według statystyk mieszkańcy Ameryki i krajów azjatyckich wolą używać pralek aktywujących w życiu codziennym. Dlaczego myślisz? ...
Dzięki rozwojowi nowoczesnych technologii zakupów można dokonywać bez wychodzenia z domu. W sklepie internetowym ze sprzętem AGD możesz łatwo znaleźć dowolny produkt, który Cię interesuje. Wystarczy przejść do trybu online, przejrzeć katalog, złożyć zamówienie i poczekać, aż dotrze do Twoich rąk.

Pralki Activator w gospodarstwie domowym
Pralki Activator w gospodarstwie domowym
Pralki Activator w gospodarstwie domowym
Pralki Activator w gospodarstwie domowym Pralki Activator w gospodarstwie domowym Pralki Activator w gospodarstwie domowymHome | Articles

November 27, 2022 05:11:45 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting