Pračky Indesit

Keby práčky mohli získať titul, získala by práčka Indesit štatút národnej - mimoriadne nenáročná na údržbu, náročná a ekonomická spotreba vody, v porovnaní s analógmi má nízku cenu. Existuje veľa známych prípadov, keď práčka tejto značky slúžila viac ako 15-20 rokov. Ale aj keď sa zariadenie stane nepoužiteľným, človek sa s ním nechce rozlúčiť a prečo, ak jednoduchá oprava môže predĺžiť životnosť zariadenia o niekoľko ďalších rokov?
Je známych veľa modelov značky Indesit, za posledných 10 rokov sa najviac rozšírili nasledujúce série modelov: WIE, WIU, WITL, WISL, W, WT. Najčastejšie sa ložiská nádrže domáceho spotrebiča zlomia. Je to spôsobené nesprávnym mazaním olejového tesnenia - olejové tesnenie vydrží iba 1-3 roky, potom začne unikať, voda, ktorá sa dostane na ložiská, podporuje hrdzavenie. Výsledkom je, že stroj je mimo prevádzky.
Vzhľadom na to, že sa zmenila technológia výroby - teraz sa nedajú demontovať dve časti nádrže, pretože sa používa spájkovanie, oprava práčok Indesit sa stala oveľa komplikovanejšou, je potrebné buď úplne vymeniť celú nádrž, čo bude pre klienta príliš drahé, alebo vyrezať nádrž, potom spojiť jej prvky pomocou skrutiek. Zákazníci samozrejme uprednostňujú druhý spôsob, ktorý im umožňuje výrazne ušetriť peniaze. Následne sa bez problémov vykoná výmena ložísk.
Hlavnými charakteristickými poruchami práčok sú trhanie hnacích remeňov, vyhorenie vykurovacích telies, porucha čerpadla. Niekedy sa guma ohraničujúca prielez práčky stane nepoužiteľnou, môže sa poklop rukoväti prielomu zlomiť, v obzvlášť zložitých prípadoch je potrebné prielez úplne vymeniť. Osobitná pozornosť sa venuje funkčným poruchám riadiaceho modulu zariadení, ktoré môžu byť mechanické aj elektronické. V niektorých situáciách môže byť potrebné pamäťovú kartu flashovať.
Za zmienku stojí jeden bod, práčka Indesit, ktorá nevyžaduje nákladnú údržbu. Čo to znamená? Všetky náhradné diely sa dajú kúpiť za bežné ceny, ak by bolo treba opraviť práčku od inej spoločnosti, stálo by to veľa. Aby stroj slúžil dlhšie, je potrebné ho správne obsluhovať, potom bude práčka Indesit vašim spoľahlivým pomocníkom po mnoho ďalších rokov.

Pračky Indesit
Pračky Indesit
Pračky Indesit
Pračky Indesit Pračky Indesit Pračky IndesitHome | Articles

November 28, 2022 03:21:17 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting