Posúdenie zásluh pri rozhodovaní o tom, prečo potrebujete iPod

Majitelia telefónov iPhone čakajú dobré správy. Známy hacker George Hotz čoskoro vydá ďalší vývoj. Pripomeňme, že skôr to bol on, kto vynašiel programy na útek z väzenia a odomknutie iPhone. Tieto programy sa stali tak populárnymi, že vyvstáva otázka: „ Prečo potrebujeme ipod? » Pokiaľ ich nepoužívate.
Nový nástroj, ktorý Hotz píše, bude vyhovovať všetkým moderným zariadeniam, ako sú iPhone 3GS, iPad a iPod Touch 3.0. O ovládaní všetkých týchto zariadení zatiaľ nie je jediný odhad. Nedávno vydané telefóny iPhone, ako aj iPod Touch, sa pri štandardných nástrojoch osvedčili ako odolnejšie voči neoprávnenej manipulácii. Z tohto dôvodu im hackeri zatiaľ nemôžu poskytnúť plnohodnotný útek z väzenia.
Dnes budú majitelia iPhone 3GS, ktorí sa napriek tomu rozhodli uväzniť svoj najnovší firmvér, musieť pripojiť zariadenie k počítaču a potom útek z väzenia opakovať pri každom reštartovaní telefónu. Vynára sa rovnaká otázka: prečo potom potrebujeme ipod, ktorý neustále vyžaduje útek z väzenia. Veriac Hotzovým slovám, riešenie je blízko.
Stojí za to zistiť, prečo je práve tento útek z väzenia potrebný?
Samotný výraz útek z väzenia (z angličtiny „Útek z väzenia“) znamená postup úniku z väzenia s firmvérom konkrétneho mobilného zariadenia na ďalšie otvorenie úplného prístupu, ktorý umožňuje prístup k súborovému systému mobilu. Táto hackerská technika vám umožňuje inštalovať na iPhone najrôznejšie pirátske aplikácie v priebehu niekoľkých sekúnd. Ale to nie je zďaleka prvý dôvod, prečo je útek z väzenia taký populárny.
Absolútne všetci majitelia telefónov s útekom z väzenia si môžu nainštalovať jedinečné programy, ktoré nie sú k dispozícii v obchode Apple. Pretože vývojári aplikácií v oficiálnom obchode musia dodržiavať prísne pokyny.
IPhone sa svojho času stal technológiou, ktorá obrátila náš svet naruby, teraz sa to deje na trhu s bábikami monster high. Tieto roztomilé a zábavné hračky chytia za srdcia mnohých detí. Na webových stránkach highdolls.ru sa dočítate, aké sú to bábiky monštrum vysoké.
Univerzálna aplikácia dokáže z vášho obľúbeného telefónu urobiť notebook s prístupným pripojením na internet alebo vám pomôže stiahnuť akékoľvek video z vyhľadávacích sietí. Je možné vidieť a meniť skryté nastavenia telefónu. Voliteľne môžete do Docku pridať neobmedzené množstvo ikon alebo zmeniť rozhranie na príjemnejšie. Je zoznam funkcií doplnený funkciou filtrovania prichádzajúcich hovorov? Zoznam je v skutočnosti nekonečný.

Posúdenie zásluh pri rozhodovaní o tom, prečo potrebujete iPod
Posúdenie zásluh pri rozhodovaní o tom, prečo potrebujete iPod
Posúdenie zásluh pri rozhodovaní o tom, prečo potrebujete iPod
Posúdenie zásluh pri rozhodovaní o tom, prečo potrebujete iPod Posúdenie zásluh pri rozhodovaní o tom, prečo potrebujete iPod Posúdenie zásluh pri rozhodovaní o tom, prečo potrebujete iPodHome | Articles

November 27, 2022 04:07:52 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting