Pastrues i fuqishëm robot Karcher Robot për qëllime të ndryshme

Dëshironi të zgjidhni një fshesë me korrent të mirë. Pastruesi robot Karcher është një analog i fshesës me korrent Rainbow me një çmim normal.
Pro:
- niveli i lartë i pastrimit, i cili është i paarritshëm nga metodat e tjera
- shumë shtesa të dobishme, të tilla si pastrimi i ajrit, në ambiente të mbyllura, duke e përdorur atë si kompresor, etj. (ka një vërtetim nga Instituti i Alergologjisë)
- fshesa me korrent + pastruesi i ajrit zënë pak hapësirë.
- ka një filtër uji
Kundrat:
- bën shumë zhurmë, nën 80db.
- megjithëse çmimi është më i ulët se ai i analogëve, ai është akoma shumë domethënës
Pastruesi robot Karcher është teknologjia më e fundit për momentin. Plotësisht pa filtra dhe çanta pluhuri. Makina e elektrofuzionit është me të vërtetë efektive, dridhja ndihet disa cm larg saj. Qilima dhe mobilje të veshur me susta pastrojnë në mënyrë të përsosur, pas pastrimit edhe ngjyra bëhet më e freskët. Ajri është gjithashtu i freskët dhe i lagësht. Mund të vishni zorrën për të fryrë, e cila është vërtet shumë e ftohtë - hidhni pluhur nga kompjuteri / TV / çdo cep, kaloni një bllokim në lavaman ose vendosni një shishe spërkatëse. Veçanërisht për ata që vuajnë nga alergjitë ekziston një prizë HEPA! Në parim, jo ​​vetëm për ata që vuajnë nga alergjia, por edhe për këdo që nuk dëshiron të marrë frymë pluhuri.
Për qartësi të fuqisë thithëse, unë do të përshkruaj pastrimin e demonstrimit të Karcher.
Pjesa 1 - e thatë, duke përdorur një furçë elektrike. Si rezultat, nuk kishte pothuajse asgjë në boshtin e furçës, pa flokë të dredhur, etj. Si pasojë, fuqia thithëse është e mjaftueshme për të hequr të gjitha këto nga boshti.
Pjesa 2 është pastrimi i lagësht. Opsioni kryesor është të lëvizni ngadalë hundën drejt vetes duke shtypur butonin e llakut. Zgjidhja futet në qilim dhe absorbohet menjëherë përsëri. Në hundë - " tashmë vlon ". Mbetet një rrip qilimi i lagur.
Një opsion shtesë - një vend shumë i ndotur derdhet me bollëk nga hunda që keni ngritur dhe ne po presim që ajo të thithet dhe pastrohet. Pas një kohe, mblidhni tretësirën me grykë derisa flluska të ndalet në grykë.
Qilima u tha kudo në afërsisht në të njëjtën kohë (~ 3 orë).
Pas një demonstrimi vizual, kuptova që fshesa me korrent është e vërtetë me një çmim normal. Ende jam i impresionuar. Nëse dëshironi cilësi - merrni pastruesin robot Karcher.

Pastrues i fuqishëm robot Karcher Robot për qëllime të ndryshme
Pastrues i fuqishëm robot Karcher Robot për qëllime të ndryshme
Pastrues i fuqishëm robot Karcher Robot për qëllime të ndryshme
Pastrues i fuqishëm robot Karcher Robot për qëllime të ndryshme Pastrues i fuqishëm robot Karcher Robot për qëllime të ndryshme Pastrues i fuqishëm robot Karcher Robot për qëllime të ndryshmeHome | Articles

November 27, 2022 04:20:42 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting