Ocena zalet przy podejmowaniu decyzji, dlaczego potrzebujesz iPoda

Dobre wieści czekają na posiadaczy telefonów iPhone. Znany haker George Hotz wkrótce wyda kolejny produkt. Przypomnijmy, że wcześniej to on wymyślił programy do jailbreak i odblokowania iPhone'a. Programy te stały się tak popularne, że pojawia się pytanie: „Po co nam ipod? » Chyba że ich używasz.
Nowe narzędzie, które pisze Hotz, będzie pasowało do wszystkich nowoczesnych urządzeń, takich jak iPhone 3GS, iPad i iPod Touch 3.0. Nie ma jeszcze jednego domysłu na temat kontroli nad wszystkimi tymi urządzeniami. Niedawno wydane iPhone'y, a także iPod Touch, okazały się bardziej odporne na manipulacje przy użyciu standardowych narzędzi. Z tego powodu hakerzy nie mogą jeszcze zapewnić im pełnoprawnego jailbreak.
Dzisiaj właściciele iPhone'a 3GS, którzy mimo wszystko zdecydowali się na jailbreak swojego najnowszego oprogramowania, będą musieli podłączyć urządzenie do swojego komputera, a następnie powtarzać jailbreak za każdym razem, gdy telefon zostanie ponownie uruchomiony. Powstaje to samo pytanie: w takim razie po co nam ipod, który ciągle wymaga jailbreak. Wierząc słowom Hotza, rozwiązanie jest bliskie.
Warto dowiedzieć się, dlaczego ta właśnie jailbreak jest w ogóle potrzebna?
Sam termin jailbreak (z angielskiego „Jailbreak”) oznacza procedurę jailbreakowania oprogramowania układowego określonego urządzenia mobilnego w celu dalszego otwarcia pełnego dostępu, co umożliwia dostęp do systemu plików telefonu komórkowego. Ta technika hakerska umożliwia zainstalowanie wszelkiego rodzaju pirackich aplikacji na iPhonie w ciągu kilku sekund. Ale to nie jest pierwszy powód, dla którego jailbreak jest tak popularny.
Absolutnie wszyscy posiadacze telefonów z jailbreakiem mogą instalować unikalne programy, które nie są dostępne w sklepie Apple. Ponieważ twórcy oficjalnych aplikacji sklepowych są zobowiązani do przestrzegania ścisłych wytycznych.
Kiedyś iPhone stał się technologią, która wywróciła nasz świat do góry nogami, teraz dzieje się to na rynku lalek monster high. Te urocze i zabawne zabawki podbijają serca wielu dzieci. Możesz przeczytać o tym, jakie lalki monster high są na stronie highdolls.ru.
Uniwersalna aplikacja może zmienić Twój ulubiony telefon w laptopa z łatwo dostępnym połączeniem internetowym lub pomóc w pobraniu dowolnego wideo z sieci wyszukiwania. Możliwe jest przeglądanie i zmiana ukrytych ustawień telefonu. Opcjonalnie możesz dodać nieograniczoną liczbę ikon do Docka lub zmienić interfejs na bardziej przyjemny. Czy lista funkcji jest uzupełniona o funkcję filtrowania połączeń przychodzących? W rzeczywistości lista jest nieskończona.

Ocena zalet przy podejmowaniu decyzji, dlaczego potrzebujesz iPoda
Ocena zalet przy podejmowaniu decyzji, dlaczego potrzebujesz iPoda
Ocena zalet przy podejmowaniu decyzji, dlaczego potrzebujesz iPoda
Ocena zalet przy podejmowaniu decyzji, dlaczego potrzebujesz iPoda Ocena zalet przy podejmowaniu decyzji, dlaczego potrzebujesz iPoda Ocena zalet przy podejmowaniu decyzji, dlaczego potrzebujesz iPodaHome | Articles

December 6, 2022 15:56:03 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting