Obsługa lodówki na balkonie

Wiele osób mieszkających w mieście ciągle o tym myśli. Czy można obsługiwać sprzęt AGD w niestandardowych i przystosowanych miejscach. Ale wielu letnich mieszkańców również dzisiaj zadaje to pytanie. Wielu chciałoby wyjaśnić możliwości obsługi lodówek i urządzeń chłodniczych w miejscach, które nie są ogrzewane. Może to być taras, balkon, przeszklona loggia i inne nieogrzewane miejsca. Niektórzy konsumenci, rozwiązując ten problem, natychmiast porównują to z warunkami strefy klimatycznej, które są określone w warunkach pracy lodówki. Ale to nie są całkowicie poprawne działania. Jeśli zwrócisz uwagę na klasę klimatyczną, mówi ona o ekstremalnych temperaturach powietrza otaczającego urządzenie chłodnicze. Ale głównym warunkiem działania urządzenia chłodniczego jest stworzenie bezpieczeństwa przeciwpożarowego i elektrycznego.
BHP może pracować w normalnych i umiarkowanie zimnych warunkach. Urządzenie może również pracować w wilgotnych strefach podzwrotnikowych. Miejsca montażu lodówki mogą mieć temperaturę od 16 do 32 stopni. Różni producenci mogą ustawiać różne temperatury robocze. Na przykład żadne duże lodówki marki „ Saratov ” nie mogą być eksploatowane w temperaturze 10 stopni. BHT, które należą do ogólnej klasy klimatycznej i tropikalnej, muszą mieć temperaturę roboczą równą 18-43 stopni.
Jeśli weźmiemy pod uwagę pierwsze pytanie, zależy to przede wszystkim od stworzenia bezpiecznych warunków pożarowych. Najpopularniejsze lodówki są przeznaczone do montażu w kuchni. W przypadku, gdy urządzenie znajduje się na świeżym powietrzu, może być narażone na opady atmosferyczne. W wyniku ich działania powłoka lakierniczo-lakiernicza, którą pokryty jest BHP, ulegnie uszkodzeniu.
Przedwczesna korozja zniszczy obudowę lodówki. Wysoka wilgotność może spowodować uszkodzenie izolacji elektrycznej. Może to spowodować pożar. Jeśli lodówka musi być zainstalowana na balkonie lub loggii. Następnie musisz wcześniej zapoznać się z załączonymi instrukcjami. Najlepiej uzyskać pozytywną rekomendację od odpowiedniego specjalisty. Otrzymawszy pozwolenie na zainstalowanie lodówki na balkonie, każdy będzie mógł chronić siebie i swoich bliskich przed nieprzewidzianym tragicznym wydarzeniem.

Obsługa lodówki na balkonie
Obsługa lodówki na balkonie
Obsługa lodówki na balkonie
Obsługa lodówki na balkonie Obsługa lodówki na balkonie Obsługa lodówki na balkonieHome | Articles

November 30, 2022 08:14:33 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting