Obok siebie Gaggenau

Duża liczba konsumentów, ze względu na warunki życia, może sobie pozwolić tylko na lodówkę typu europejskiego. Ale w dzisiejszych czasach jest wystarczająco dużo tych mieszkań, w których można wygodnie umieścić lodówkę w stylu amerykańskim w kuchni. Ponadto taka lodówka to dzieło sztuki, które z godnością przywita wszystkich gości. Jednym z takich modeli jest lodówka typu „side-by-side” produkowana przez firmę Gaggenau. SK 535 ma klasyczny amerykański styl osiągów. Jeśli zajrzysz do tej lodówki, znajdziesz strefę świeżości, która jest przeznaczona do przechowywania mięsa i ryb. Istnieją dwie komory do chłodzenia napojów. Masło należy przechowywać w specjalnie wyznaczonej komorze. Przechowywanie warzyw i warzyw powinno odbywać się w dwóch komorach. Mogą regulować poziom wilgotności. Zamrażarka wyposażona jest w system No-Frost. Użyteczna objętość tej lodówki to 600 litrów. Lodówka side-by-side może przechowywać żywność przez cały miesiąc. W takim przypadku wszystkie składniki odżywcze w żywności będą miały swoje oryginalne wartości. Rozmrażanie w takiej lodówce nie jest zapewnione dzięki zastosowaniu systemu No-Frost.
Lodówka ma siedem stref klimatycznych. Temperatury można regulować niezależnie, w zależności od potrzeb. Lodówka SK 535 to całkiem profesjonalna lodówka pod względem swoich funkcji. Przeznaczony jest do każdego rodzaju produktu z własnymi wskaźnikami temperatury i wilgotności. System sterowania w lodówce jest elektroniczny. Wszystko jest wyświetlane na kolorowym wyświetlaczu, za pomocą którego można wprowadzać dowolne zmiany w działaniu lodówki. W każdej z komór można ustawić żądaną temperaturę.
Lodówka side-by-side SK 535 może przygotowywać wodę pitną i lód. Przewidziano do tego specjalne urządzenie. Maszyna może jednocześnie pomieścić pięćset kostek przygotowanego lodu. Mogą również mieć fragmentaryczny wygląd. W urządzeniu znajduje się również półtora litra lodowatej wody. Woda przed schłodzeniem lub zamrożeniem poddawana jest niezbędnemu oczyszczeniu ze wszystkich szkodliwych zanieczyszczeń. Model ten może być wykonany w zabudowie kuchennej lub może mieć wygląd wolnostojący.

Obok siebie Gaggenau
Obok siebie Gaggenau
Obok siebie Gaggenau
Obok siebie Gaggenau Obok siebie Gaggenau Obok siebie GaggenauHome | Articles

November 28, 2022 17:38:22 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting