Nowy iPad 2 64 GB Biały tablet

Firma Apple mile zaskakuje i cieszy nas licznymi i wysokiej jakości produktami, aktywnie wykorzystującymi zaawansowane technologie.
Dużą uwagę przykuł model iPad 2 64GB White, który trafił do sprzedaży wiosną 2011 roku, tablet zachował wszystkie zalety pierwszych generacji, ale jednocześnie deweloperzy zainwestowali w niego nowe rozwiązania, aktualizując interfejs. także. Nowy model ma nowoczesny i stylowy wygląd, śnieżnobiały kolor, jest ulepszony, a sam korpus jest bardzo lekki i cienki, co bardzo przyjemnie się trzyma.Tablet posiada dwa aparaty, którymi można robić zdjęcia i wideo, co jest bardzo wygodne. Apple iPad 2 64GB White jest wyposażony w mocny 2-rdzeniowy procesor. Za pomocą napędu HDMI można go używać zarówno jako komputera, jak i telewizora, podczas gdy wydajność tabletu nie ucierpiała, a wręcz przeciwnie, znacznie się poprawiła. Nośnikiem energii tabletu jest bateria litowa o wydajności 25 watów na godzinę, o pojemności roboczej 10 godzin, ładowanie odbywa się za pomocą kabla z sieci z adapterem oraz poprzez USB z komputera. Bezpieczna temperatura pracy od 0 do 35 ° C, wilgotność od 5 do 95%.
Jak zawsze Apple nie zapomniał o ochronie środowiska, ten model również nie jest wyjątkiem, zmniejszając jego negatywny wpływ, korpus wykonany jest z aluminium i szkła, które podlegają recyklingowi, ekran LED jest wolny od rtęci i arsenu,
nie zawiera również bromowanych środków zmniejszających palność.
iPad 2 64GB Wi-Fi 3G obsługuje ponad 40 języków i ponad 20 słowników, bardzo duża czcionka, wyposażony w: funkcje „ biały na czarnym ”, instrukcje głosowe interfejsu VoiceOver itp.
Pomimo swojej smukłości gadżet działa samodzielnie przez nie mniejszy czas. Tablet działał co najmniej 11 godzin przy dobrym obciążeniu. Do 6 godzin możesz oglądać filmy w sposób ciągły, a dźwięk w produkcie jest po prostu doskonały.
Tablet to naprawdę niezastąpiona rzecz w życiu współczesnego człowieka. W końcu teraz nawet zakupy towarów odbywają się w Internecie. Chcesz kupić buty sportowe? Znajdź w Internecie oficjalny sklep internetowy adidas z dostawą na terenie całej Rosji, złóż zamówienie i po chwili przymierz nowe trampki.

Nowy iPad 2 64 GB Biały tablet
Nowy iPad 2 64 GB Biały tablet
Nowy iPad 2 64 GB Biały tablet
Nowy iPad 2 64 GB Biały tablet Nowy iPad 2 64 GB Biały tablet Nowy iPad 2 64 GB Biały tabletHome | Articles

December 5, 2022 03:50:49 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting