Nowoczesne pralki bąbelkowe do wygodnego prania

Myjki bąbelkowe to stosunkowo nowy typ „ myjki mechanicznej ”, który dopiero teraz zyskuje na popularności. Zasada działania takich maszyn opiera się na zdolności pęcherzyków powietrza do wywoływania efektu wrzenia nawet w zimnej wodzie.
Główną zaletą maszyny do baniek mydlanych jest jej wysoka wydajność. Konwencjonalna „ pralka ” bębna zużywa 10 razy więcej energii elektrycznej niż pralka z pęcherzykami powietrza! Maszyna ekonomicznie zużywa nie tylko energię elektryczną, ale także proszek. Sprzyja temu duża aktywność pęcherzyków powietrza, co pozwala na szybkie rozpuszczenie proszku do prania w wodzie.
Ważne jest również ostrożne podejście jednostki do wypranej odzieży. Maszyna do baniek mydlanych zapewnia połowę skurczu tkaniny i siedem razy mniej uszkodzeń niż najlepsze czyszczenie na sucho. Efekt ten jest spowodowany tym, że pęcherzyki powietrza zmniejszają tarcie prania o ścianki zbiornika.
Dodatkowo pralki bąbelkowe znacznie oszczędzają czas - „ długotrwałe ” mycie ich trwa nie dłużej niż godzinę.
Głównym elementem takiej pralki jest generator bąbelków, czyli dysza zapewniająca ukierunkowany przepływ pęcherzyków powietrza. Dodatkowo maszyna wyposażona jest w pulsator, który wytwarza w zbiorniku wiry przepływów, które pozwalają lepiej pozbyć się zanieczyszczeń.
Pralki bąbelkowe są dość pojemne - niektóre modele mogą załadować do 10 kilogramów prania.
Aby poprawić jakość prania, maszyny wyposażone są w łapacz kłaczków, włókien i kłaczków.
Zbiornik myjki bąbelkowej pokryty jest tytanem, co całkowicie eliminuje możliwość rdzewienia. Specjalna powłoka ceramiczna działa antystatycznie, zmiękcza pranie i usuwa chorobotwórcze bakterie.
Podobnie jak ich tradycyjne „ duże siostry ”, pralki bąbelkowe wyposażone są w dozowniki dodatków oraz wagę elektroniczną i mają możliwość wyboru trybu prania w zależności od rodzaju tkaniny. Dostępne w modelach ładowanych od góry i od przodu.

Nowoczesne pralki bąbelkowe do wygodnego prania
Nowoczesne pralki bąbelkowe do wygodnego prania
Nowoczesne pralki bąbelkowe do wygodnego prania
Nowoczesne pralki bąbelkowe do wygodnego prania Nowoczesne pralki bąbelkowe do wygodnego prania Nowoczesne pralki bąbelkowe do wygodnego praniaHome | Articles

December 3, 2022 14:35:31 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting