Nowe lodówki Indesit

Nowe lodówki Indesit charakteryzują się elastyczną konstrukcją. Drzwi komory chłodniczej i mroźniczej mają kształt fali. Dzięki temu lodówka nabiera zupełnie nowej, ciekawej designerskiej formy. Wnętrze lodówki jest wielofunkcyjne i estetyczne. Wiele wewnętrznych elementów lodówki można regulować. Na przykład, jeśli to konieczne, możesz umieścić tutaj butelki, a także produkty o dowolnej wielkości. Do kontrolowania świeżości produktów służy efekt kamyku, który jest dostarczany ze wszystkimi półkami i pojemnikami. Na górnym panelu lodówki znajduje się centrum sterowania lodówką. Zgromadzono wszystkie niezbędne przyciski i przełączniki funkcji. Taki układ jest dość wygodny do ustawiania żądanej temperatury w komorach lodówki i zamrażarki.
Lodówka Indesit należy do nowego typu lodówek klasy A. Zużywa minimalną ilość energii elektrycznej i przyczynia się do zanieczyszczenia środowiska w minimalnych ilościach. System automatycznego rozmrażania, a także możliwość szybkiego zamrażania sprawiają, że korzystanie z lodówki jest najwygodniejsze. Funkcja SUPPER FREEZE służy do bardzo szybkiego zamrażania wybranych produktów.
Ta lodówka ma najniższy poziom hałasu spośród wszystkich lodówek dostępnych obecnie na rynku. Do przechowywania oleju służy wbudowana puszka na olej. W razie potrzeby można go przekształcić w deskę do krojenia. Pojemnik do rozmrażania został zaprojektowany tak, aby oszczędzać energię. Będąc tutaj mięso oddaje zimne do tej komory, przy jednoczesnym zmniejszeniu ogólnego zużycia energii.
Do przechowywania jaj w tym modelu jest stojak, który może pomieścić do 30 jaj. Ta funkcja umożliwia zakup większej ilości tego produktu. W komorze chłodziarki znajduje się pojemnik, w którym żywność zachowuje świeżość dwa razy dłużej. W tym przedziale stale krąży powietrze.
Ten kontener należy do typów elastycznych. Oznacza to, że można go przenieść w dowolne miejsce w komorze chłodziarki. Jeśli ten pojemnik nie jest potrzebny, można go wyjąć z lodówki do następnej potrzeby. W panelu drzwi znajdują się foremki do lodu. Taka lokalizacja lodowych foremek pozwala na uzyskanie dodatkowej przestrzeni wewnątrz komory.

Nowe lodówki Indesit
Nowe lodówki Indesit
Nowe lodówki Indesit
Nowe lodówki Indesit Nowe lodówki Indesit Nowe lodówki IndesitHome | Articles

December 3, 2022 18:27:33 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting