Nový iPad 2 64 GB Biely tablet

Spoločnosť Apple nás príjemne prekvapuje a teší svojimi početnými a kvalitnými produktmi, ktoré aktívne využívajú pokrokové technológie.
Veľkú pozornosť prilákal model iPad 2 64 GB White, ktorý sa začal predávať v roku 2011 na jar, tabletový počítač si zachoval všetky výhody prvých generácií, zároveň doň však vývojári investovali nový vývoj, pričom aktualizovali rozhranie tiež. Nový model má moderný a štýlový dizajn, snehovo bielu farbu, je vylepšený a samotné telo je veľmi ľahké a tenké, čo sa veľmi príjemne drží. Tablet má dva fotoaparáty, pomocou ktorých môžete fotografovať a nahrávať videá, čo je veľmi výhodné. Apple iPad 2 64 GB White je vybavený výkonným 2-jadrovým procesorom. Pomocou jednotky HDMI je možné ju použiť ako počítač aj ako televíziu, zatiaľ čo výkon tabletu neutrpel, ale naopak sa výrazne zlepšil. Nosičom energie tabletu je lítiová batéria s kapacitou 25 wattov za hodinu, s desaťhodinovou pracovnou kapacitou, nabíjanie sa vykonáva pomocou kábla zo siete s adaptérom a cez USB z počítača. Bezpečná prevádzková teplota, 0 až 35 ° C, vlhkosť 5 až 95%.
Ako vždy, Apple nezabudol na ochranu životného prostredia, ani tento model nie je výnimkou, znižuje jeho negatívny dopad, telo je vyrobené z hliníka a skla, ktoré sú recyklovateľné, LED obrazovka je bez ortuti a arzénu,
tiež neobsahuje brómované retardéry horenia.
iPad 2 64 GB Wi-Fi 3G podporuje viac ako 40 jazykov a viac ako 20 slovníkov, veľmi veľké písmo, vybavené: funkciami „ biela na čiernej “, hlasovým navádzaním na rozhranie VoiceOver atď.
Napriek svojej štíhlosti modul gadget funguje nezávisle a nie menej dlho. Tablet pri dobrej záťaži vydržal minimálne 11 hodín. Až 6 hodín môžete nepretržite sledovať filmy a zvuk v produkte je dokonalý.
Tabletový počítač je v živote moderného človeka skutočne nenahraditeľnou vecou. Koniec koncov, teraz aj nákupy tovaru prebiehajú online. Hľadáte kúpiť športovú obuv? Nájdite na internete oficiálny online obchod adidas s dodávkou po celom Rusku, objednajte si a po chvíli vyskúšajte nové tenisky.

Nový iPad 2 64 GB Biely tablet
Nový iPad 2 64 GB Biely tablet
Nový iPad 2 64 GB Biely tablet
Nový iPad 2 64 GB Biely tablet Nový iPad 2 64 GB Biely tablet Nový iPad 2 64 GB Biely tabletHome | Articles

December 3, 2022 17:48:59 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting