Nové chladničky Indesit

Nové chladničky Indesit majú flexibilný dizajn. Dvere chladiacej a mraziacej komory sú vlnovitého tvaru. Vďaka tomu dostáva chladnička úplne novú, zaujímavú, dizajnovú podobu. Interiér chladničky je multifunkčný a estetický. Mnoho vnútorných prvkov chladničky je možné nastaviť. Napríklad v prípade potreby sem môžete umiestniť fľaše, ako aj výrobky akejkoľvek veľkosti. Na kontrolu čerstvosti výrobkov je určený kamienkový efekt, ktorý sa dodáva so všetkými policami a nádobami. Na hornom paneli chladničky je ovládací panel chladničky. Tu sa zhromažďujú všetky potrebné tlačidlá a prepínače funkcií. Toto usporiadanie je celkom vhodné na nastavenie požadovanej teploty v chladničke a mrazničke.
Chladnička Indesit patrí do nového typu chladničiek triedy A. Spotrebúva minimálne množstvo elektriny a v minimálnych množstvách prispieva k znečisťovaniu životného prostredia. Vďaka automatickému odmrazovaniu, ako aj možnosti rýchleho zmrazenia je používanie chladničky najpohodlnejšie. Funkcia SUPPER FREEZE je navrhnutá pre veľmi rýchly proces zmrazovania požadovaných produktov.
Táto chladnička má najnižšiu hladinu hluku zo všetkých chladničiek, ktoré sú dnes na trhu. Na skladovanie oleja je určená vstavaná nádoba na olej. V prípade potreby sa dá transformovať na dosku na krájanie. Nádoba na rozmrazovanie je navrhnutá tak, aby šetrila energiu. Mäso, ktoré je tu, dáva tejto komore chlad, zatiaľ čo sa znižuje celková spotreba energie.
Na uskladnenie vajec v tomto modeli je stojan, do ktorého sa zmestí až 30 vajec. Táto funkcia vám umožňuje kúpiť si viac tohto produktu. Chladiaci priestor má nádobu, v ktorej môžu potraviny zostať čerstvé dvakrát dlhšie. V tomto priestore neustále cirkuluje vzduch.
Tento kontajner patrí k flexibilným typom. To znamená, že ho možno presunúť na akékoľvek miesto v chladiacom priestore. Ak táto nádoba nie je potrebná, možno ju z chladničky vybrať až do ďalšej potreby. V paneli dverí sú formy na ľad. Toto umiestnenie foriem na ľad umožňuje ďalší priestor vo vnútri komory.

Nové chladničky Indesit
Nové chladničky Indesit
Nové chladničky Indesit
Nové chladničky Indesit Nové chladničky Indesit Nové chladničky IndesitHome | Articles

December 8, 2022 01:37:45 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting