Najlepší vysávač medzi svojimi rovesníkmi

Takéto vysávače môžu vykonávať nielen suché čistenie, ale aj mokré a rozprašovanie vlhkosti po miestnosti. Pomocou takýchto vysávačov môžete vyčistiť nielen podlahu, ale aj okná, záclony, či dokonca odstrániť blokády v kúpeľni. Zber rozliatej kvapaliny je tiež jednoduchý. Čistiaci roztok v takýchto vysávačoch vychádza pod tlakom, ktorý ľahko vstúpi na samotný základ hromady na koberci. Špeciálne zloženie pracieho prostriedku si poradí s prípadnými nečistotami. Špinavá voda sa odsáva pomocou odvádzaného vzduchu a samotná hromada sa napína, čo dáva kobercu jeho niekdajšiu krásu. Aj ten najlepší umývací vysávač má výhody aj nevýhody:
- takéto vysávače sú oveľa ťažšie ako bežné;
- často im chýba funkcia naťahovania čipky;
- pohyb s takýmito vysávačmi je oveľa ťažší;
- sací výkon zvyčajne nepresahuje 300W;
Vysávače s tajfúnovým systémom pracujú tak, aby prach pomocou vytvoreného prúdenia vzduchu zostal v špeciálnom plastovom zachytávači prachu. Takéto vysávače zadržia až 96% prachu. Často sú vybavené dreveným uhlím a inými filtrami.
Takéto moderné a kvalitné vysávače si spravidla kupujú ľudia, ktorí sa sťahujú do nových domovov. Šťastní majitelia bytov v nových budovách sa snažia vybaviť svoje domy v najvyššej triede. Najmä multifunkčné a výkonné domáce spotrebiče zohrávajú významnú úlohu v pohodlných životných podmienkach.
Dĺžka kábla často veľmi ovplyvňuje použiteľnosť. Štandardná dĺžka je asi 6 metrov. Mali by ste tiež venovať pozornosť tomu, aký kompaktný je vysávač, pretože je zložený oveľa viac času. Dizajn a farba sú už konečnými kritériami výberu.
Najlepšie sa čistí vysávač vybavený vodnými filtrami.
Tieto vysávače používajú štyri stupne čistenia povrchu:
1. Štyri prúdy smerujúce k sebe navzájom tvoria vodnú clonu. Ktoré pomocou vody zadržiavajú prach.
2. Druhý filter. Zadržiava zostávajúci prach zmiešaním vzduchu a vody.
3. Zachováva sa prach, ktorý je už v prvom a druhom stupni zvlhčený, ale nie ten, ktorý sa už usadil, ale naďalej rotuje vo vzdušných prúdoch. (Práve tento filter je potrebné niekedy umyť)
4. Čistenie HEPA, antialergické, čistí od mikročastíc a rôznych baktérií. Tento filter je tiež potrebné vyčistiť.
Vysávače s aquafiltrom sa používajú aj na zber vody a čistenie potrubí.

Najlepší vysávač medzi svojimi rovesníkmi
Najlepší vysávač medzi svojimi rovesníkmi
Najlepší vysávač medzi svojimi rovesníkmi
Najlepší vysávač medzi svojimi rovesníkmi Najlepší vysávač medzi svojimi rovesníkmi Najlepší vysávač medzi svojimi rovesníkmiHome | Articles

December 8, 2022 01:32:03 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting