Nájdenie vysokokvalitných plochých televízorov

Dnes sú televízory s plochou obrazovkou čoraz populárnejšie a televízory CRT sú už minulosťou. Takéto televízory majú ploché displeje malej hrúbky, a preto sa im hovorí ploché televízory. Začali sa vyvíjať vďaka technológiám - to sú LCD a plazma.
Ploché televízory sú pohodlné nielen dizajnovo, ale tiež nie sú nebezpečné na použitie, nevybuchnú ani nepoužívajú vysoké napätie a iba na takejto obrazovke môžete získať neskreslený a stabilný obraz.
Ploché televízory sa líšia nielen veľkosťou obrazovky, ale tiež sa dodávajú v plazme a LCD.
Televízory LCD (modely s uhlopriečkou obrazovky od 7 palcov do 37 palcov), ak je uhlopriečka displeja viac ako 37 palcov, potom tu možno použiť obe technológie, aj keď plazmové televízory sú zriedkavé, ale v televízoroch s uhlopriečkou obrazovky 42 palcov , používajú sa tiež obe technológie a takmer 50 až 50. Čím väčšia je uhlopriečka, tým viac prevláda plazmové televízory, aj keď sú televízory LCD, ale je ich oveľa menej.
Čím vyššie je rozlíšenie obrazovky, tým lepšia je kvalita obrazu.
Čo sú to LCD? Toto je metóda modulácie svetla pomocou buniek tekutých kryštálov, to znamená, že obraz na takejto obrazovke sa vytvára v dôsledku prekrývania alebo prenosu svetla zo žiaroviek podsvietenia mnohými bunkami-pixelmi, čiastočne alebo úplne sa uzavrú alebo priehľadne, takže môžete ovládať svetlo z lampy a zároveň vytvárať celý obraz a na obrazovke zobrazovať širokú škálu farebných tónov. Technológia LCD je bezpečná pre oči a nebliká.
Ale plazmová obrazovka je dve sklenené dosky, medzi ktorými sú pixelové bunky, ktoré vyžarujú svetlo, pretože sú naplnené inertným plynom, dôjde v ňom k plazmatickému výboju, ktorý vďaka ultrafialovému žiareniu dáva ultrafialové žiarenie, pretože bunky sú ním pokryté. Na základe rôznych druhov fosforu sa vytvárajú 3 základné farby, ktoré určujú celé spektrum farebných odtieňov obrazu. Pretože sklo neprepúšťa ultrafialové svetlo, plazmové televízory sú bezpečné pre ľudské zdravie.
Výber plochého televízora je veľmi dôležitý, pretože kvalita obrazu závisí od správnosti takejto voľby, bez ohľadu na to, ako sa nám zdá, že obe technológie sú rovnaké, ale výsledok v kvalite displeja sa môže líšiť .

Nájdenie vysokokvalitných plochých televízorov
Nájdenie vysokokvalitných plochých televízorov
Nájdenie vysokokvalitných plochých televízorov
Nájdenie vysokokvalitných plochých televízorov Nájdenie vysokokvalitných plochých televízorov Nájdenie vysokokvalitných plochých televízorovHome | Articles

November 26, 2022 20:12:04 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting