Moderné bubnové práčky na pohodlné pranie

Bubnové práčky sú relatívne novým typom „ mechanickej práčky “, ktorá sa stáva populárnou až teraz. Princíp činnosti takýchto strojov je založený na schopnosti vzduchových bublín vytvárať varný efekt aj v studenej vode.
Hlavnou výhodou bublinového stroja je jeho vysoká účinnosť. Bežná bubnová „ práčka “ spotrebuje 10-krát viac elektriny ako bublinková! Stroj ekonomicky spotrebúva nielen elektrinu, ale aj prášok. Toto je uľahčené vysokou aktivitou vzduchových bublín, ktorá umožňuje, aby sa prací prášok rýchlo rozpustil vo vode.
Dôležitý je tiež opatrný prístup jednotky k vypranému oblečeniu. Stroj na výrobu bubliniek poskytuje polovičné zmrštenie látky a sedemkrát menšie poškodenie ako pri najlepšom chemickom čistení. Tento efekt je spôsobený skutočnosťou, že vzduchové bubliny znižujú trenie bielizne o steny nádrže.
Bubnové práčky navyše výrazne šetria čas - ich „ dlho sa hrajúce “ pranie netrvá dlhšie ako jednu hodinu.
Hlavným prvkom takejto práčky je generátor bublín, čo je tryska, ktorá poskytuje smerovaný tok vzduchových bublín. Okrem toho je stroj vybavený pulzátorom, ktorý v nádrži vytvára víry tokov, ktoré umožňujú lepšie zbavenie sa nečistôt.
Bubnové práčky sú pomerne priestranné - niektoré modely dokážu naložiť až 10 kilogramov bielizne.
Na zlepšenie kvality prania sú stroje vybavené lapačom vlákien a vlákien.
Nádrž bublinovej práčky je potiahnutá titánom, čo úplne vylučuje možnosť hrdze. Špeciálny keramický povlak pôsobí ako antistatický prostriedok, zmäkčuje bielizeň a zbavuje ho patogénnych baktérií.
Rovnako ako ich tradičné „ veľké sestry “, aj bublinkové práčky sú vybavené dávkovačmi aditív a elektronickými váhami a majú schopnosť zvoliť režim prania v závislosti od typu látky. K dispozícii v modeloch s horným a predným plnením.

Moderné bubnové práčky na pohodlné pranie
Moderné bubnové práčky na pohodlné pranie
Moderné bubnové práčky na pohodlné pranie
Moderné bubnové práčky na pohodlné pranie Moderné bubnové práčky na pohodlné pranie Moderné bubnové práčky na pohodlné pranieHome | Articles

November 29, 2022 13:01:15 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting