Malé podložky

Ak je kúpeľňa veľmi malá a na práčku vo veľmi malom množstve nezostane takmer žiadne miesto, pomôžu vám kompaktné práčky inštalované pod umývadlom. Majú menej funkcií ako ich väčšie náprotivky, ale celkovo sú výsledky prania dobré.
Inštalácia mini automobilu
Existujú určité nuansy, takže umývadlo nad práčkou nie je možné inštalovať ako obvykle. Podmienka je nasledovná: mala by vyčnievať pár centimetrov nad veko práčky, aby na veko spotrebiča neklesla voda. Výrobcovia navrhli taký umývadlo, ktorého spodná časť je plochá a odtokový systém sa líši od štandardného - sifón je umiestnený vertikálne. S takýmto drezovým zariadením neprechádza odtokové potrubie cez podložku, takže aj keď dôjde k úniku odtokového potrubia, nehrozí riziko zaplavenia zariadenia. Pri tejto inštalácii je práčka umiestnená v minimálnej vzdialenosti od steny. Spravidla sú tieto stroje hlboké až 45 cm.
Napriek tomu, že práčka pod umývadlom má miniatúrne rozmery, jedná sa o plnohodnotný spotrebič, kvalita prania zostáva na vysokej úrovni. Väčšina spotrebiteľov sa samozrejme zaujíma o funkčnosť týchto zariadení. Aký vysoký bude stupeň prania, závisí od triedy účinnosti stroja, ktorá je označená latinskými písmenami od A do G, kde A je najvyššia kvalita prania a G je najnižšia. Rád by som poznamenal, že ak sa použije neúčinný prací prostriedok a nesprávny teplotný režim, ovplyvní to tiež čistotu umytých vecí.
Pri výbere domácich spotrebičov jasne definujte, ktoré funkcie sú pre vás dôležité a ktoré sú sekundárne, zvyčajne kompaktné a úzke práčky podporujú základné režimy prania. Súhlaste s tým, že ak neexistuje režim „ umývania športovej obuvi “, ťažko stojí za to venovať mu pozornosť. Môže byť veľmi užitočné mať „ oneskorený štart “ alebo funkciu, pri ktorej bude bubon stroja s horným plnením umiestnený, keď sa zastaví, s vekom smerom hore.
Cena stroja závisí od jeho schopností a značky, vybavenie populárnych značiek si bude vyžadovať výraznejšie nákupné náklady. Nedúfajte, že kompaktné práčky budú stáť menej, naopak potreba minimalizovať ovládacie prvky práčky výrazne zvyšuje ich cenu.

Malé podložky
Malé podložky
Malé podložky
Malé podložky Malé podložky Malé podložkyHome | Articles

November 28, 2022 16:31:44 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting