Malé chladničky na použitie v malých priestoroch

Tento článok je určený pre majiteľov malých kuchýň a tých, ktorí hľadajú malú chladničku. Táto téma je dôležitá pre mnohých z nás, pretože veľkosť väčšiny štandardných kuchýň je veľmi žiadaná.
Ak sa podrobnejšie venujete téme chladničiek pre malé kuchyne, stojí za to zastaviť vašu pozornosť na úzkych chladničkách, ktoré zároveň zostávajú dosť priestranné a kvalitné. A okrem toho sú tiež pomerne lacné. K dispozícii sú chladničky široké iba 48 cm! Tieto modely sú najvhodnejšie pre malé rodiny. Objem komory v takejto chladničke je od 102 do 185 litrov. Najčastejšie v moderných chladničkách je odmrazovací systém automatický (odkvapkávací systém). Police z tvrdeného vystuženého skla sú zvyčajne výškovo nastaviteľné. Je dobré, ak sú police chránené plastovým lemom, ktorý vás ochráni pred náhodne rozliatou tekutinou. V dolnej časti je zvyčajne nádoba na ovocie a zeleninu. Na dverách takýchto chladničiek by mali byť výškovo nastaviteľné balkónové police. Dvere je možné opäť zavesiť (majú schopnosť meniť smer otvárania). Štandardná udržiavaná teplota je 0-12 ° C, ktorá je regulovaná termostatom (elektromechanicky). Malé chladničky sú navyše vybavené vaničkou na vajcia a držiakom na fľašu. Mraznička v takýchto chladničkách je malá (25 litrov), v niektorých modeloch možno 48 litrov. Mraziaca kapacita až 3 kg za deň. Odmrazovací systém je manuálny, udržiavaná minimálna teplota je -12-18 ° C. V prípade výpadku elektrickej energie zostane teplota ďalších 15 hodín. Malé chladničky sú zvyčajne jednokompresorové.
Na trhu domácich malých chladničiek sa dá rozlíšiť plne funkčná (s mrazničkou) a bez nej; jednokomorový a dvojkomorový. Ďalšou funkciou je antibakteriálny náter stien.
Ak vaša kuchyňa nie je taká malá a môžete si dovoliť 54 cm širokú chladničku, potom sa vaša voľba rozšíri.
Malé chladničky sú veľmi veľkým nálezom pre malé kuchyne.

Malé chladničky na použitie v malých priestoroch
Malé chladničky na použitie v malých priestoroch
Malé chladničky na použitie v malých priestoroch
Malé chladničky na použitie v malých priestoroch Malé chladničky na použitie v malých priestoroch Malé chladničky na použitie v malých priestorochHome | Articles

December 3, 2022 13:37:03 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting