Małe podkładki

Jeśli łazienka jest bardzo mała, aw bardzo małej ilości miejsca na pralkę prawie nie ma, pomogą kompaktowe pralki zainstalowane pod zlewem. Mają mniej funkcji niż ich większe odpowiedniki, ale ogólnie wydajność zmywania jest dobra.
Instalowanie mini-samochodu
Jest kilka niuansów, więc zlew nad pralką nie może być zainstalowany jak zwykle. Stan jest następujący: powinien wystawać kilka centymetrów ponad pokrywę pralki, aby rozpryski wody nie spadały na pokrywę pralki. Producenci zaprojektowali taką umywalkę, której dno jest płaskie, a system odwadniający różni się od standardowego - syfon umieszczony jest pionowo. Przy takim urządzeniu zlewozmywakowym rura spustowa nie przechodzi przez myjkę, więc nawet jeśli rura spustowa przecieka, nie ma ryzyka, że ​​sprzęt zostanie zalany. Dzięki tej instalacji pralka znajduje się w minimalnej odległości od ściany. Zazwyczaj te maszyny mają głębokość do 45 cm.
Pomimo tego, że pralka pod zlewem ma miniaturowe rozmiary, jest to pełnowartościowe urządzenie, jakość prania pozostaje na wysokim poziomie. Oczywiście większość konsumentów jest zainteresowana funkcjonalnością takiego sprzętu. To, jak wysoki będzie stopień zmywania, zależy od klasy wydajności maszyny, oznaczonej łacińskimi literami od A do G, gdzie A to najwyższa jakość prania, a odpowiednio G to najniższa. Chciałbym zauważyć, że zastosowanie nieskutecznego detergentu i nieprawidłowego reżimu temperatury wpłynie również na czystość mytych rzeczy.
Wybierając sprzęt AGD, jasno określ, które funkcje są dla Ciebie ważne, a które drugorzędne, zazwyczaj kompaktowe i wąskie pralki obsługują podstawowe tryby prania. Zgadzam się, że skoro nie ma trybu „ prania butów sportowych ”, to raczej nie warto na to zwracać uwagi. Bardzo przydatne może być posiadanie „ opóźnionego startu ” lub funkcji, w której bęben maszyny ładowanej od góry będzie umieszczony z pokrywą skierowaną do góry, gdy się zatrzyma.
Koszt maszyny zależy od jej możliwości i marki, wyposażenie popularnych marek będzie wymagało większych kosztów zakupu. Nie licz na to, że kompaktowe pralki będą kosztować mniej, wręcz przeciwnie, potrzeba zminimalizowania kontroli maszyn znacząco podnosi ich cenę.

Małe podkładki
Małe podkładki
Małe podkładki
Małe podkładki Małe podkładki Małe podkładkiHome | Articles

November 28, 2022 16:15:26 +0200 GMT
0.008 sec.

Free Web Hosting