Małe lodówki do użytku w małych pomieszczeniach

Ten artykuł jest przeznaczony dla właścicieli małych kuchni i tych, którzy szukają małej lodówki. Ten temat jest istotny dla wielu z nas, ponieważ wielkość większości standardowych kuchni pozostawia wiele do życzenia.
Jeśli bardziej szczegółowo zagłębisz się w temat lodówek do małych kuchni, warto przestać zwracać uwagę na wąskie lodówki, które jednocześnie pozostają dość pojemne i wysokiej jakości. A poza tym są również stosunkowo niedrogie. Są lodówki o szerokości zaledwie 48 cm! Te modele najlepiej nadają się dla małych rodzin. Objętość komory w takiej lodówce wynosi od 102 do 185 litrów. Najczęściej w nowoczesnych lodówkach system rozmrażania jest automatyczny (system kroplowy). Półki z hartowanego szkła wzmocnionego mają zwykle regulowaną wysokość. Dobrze jest, jeśli półki są zabezpieczone plastikową krawędzią, która ochroni Cię przed przypadkowym rozlaniem płynu. W dolnej części znajduje się zwykle pojemnik na owoce i warzywa. Na drzwiach takich lodówek półki balkonowe powinny mieć regulowaną wysokość. Drzwi można ponownie zawiesić (mają możliwość zmiany kierunku otwierania). Standardowo utrzymywana temperatura wynosi 0-12 ° C, która jest kontrolowana termostatycznie (elektromechanicznie). Dodatkowo małe lodówki są również wyposażone w tacę na jajka i uchwyt na butelki. Zamrażarka w takich lodówkach jest mała (25 litrów), w niektórych modelach może 48 litrów. Zdolność zamrażania do 3 kg dziennie. System rozmrażania jest ręczny, utrzymywana minimalna temperatura wynosi -12-18 ° C. W przypadku przerwy w dostawie prądu temperatura utrzyma się jeszcze przez 15 godzin. Małe lodówki są zwykle jednosprężarkowe.
Na rynku domowych lodówek małogabarytowych można wyróżnić w pełni funkcjonalne (z zamrażarką) i bez niej; jednokomorowe i dwukomorowe. Dodatkową funkcją jest antybakteryjna powłoka ścian.
Jeśli Twoja kuchnia nie jest taka mała i stać Cię na lodówkę o szerokości 54 cm, Twój wybór staje się szerszy.
Małe lodówki to bardzo duże znalezisko w małych kuchniach.

Małe lodówki do użytku w małych pomieszczeniach
Małe lodówki do użytku w małych pomieszczeniach
Małe lodówki do użytku w małych pomieszczeniach
Małe lodówki do użytku w małych pomieszczeniach Małe lodówki do użytku w małych pomieszczeniach Małe lodówki do użytku w małych pomieszczeniachHome | Articles

December 6, 2022 16:44:19 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting