Lodówki i ich funkcje

Każda marka lodówek ma swoje własne cechy osobiste.
Na przykład lodówka LIEBHERR nie wymaga rozmrażania dzięki obecności systemu No-Frost. Funkcja Vario-Space umożliwia łączenie przestrzeni. Jednocześnie oszczędności energii sięgają 50%. Dostępna jest również funkcja super zamrażania. Ta funkcja służy do szybkiego zamrażania żywności. Funkcja Biofresh wskazuje na obecność strefy zerowej w lodówce. Poziom wilgotności można regulować w różnych sekcjach danej strefy. Elementy chłodnicze można zastosować w przenośnej lodówce. Nawet jeśli nastąpi przerwa w dostawie prądu, temperatura w lodówce nie wzrośnie przez długi czas.
Lodówka AEG posiada funkcję szybkiego schładzania produktów, a także szybkiego mrożenia. W takim przypadku po pewnym czasie temperatura zostanie ustawiona zgodnie z określonymi parametrami. Tylko ten model ma funkcję Holiday. Podczas jego działania temperatura w lodówce osiąga +15 stopni. W tej temperaturze nie można wytworzyć zapachu stęchlizny, a zużycie energii elektrycznej jest ograniczone do minimum. Podobnie jak w wielu modelach, znajduje się tutaj akumulator zimna.
Lodówka SIEMENS posiada również możliwość super zamrażania. Jednocześnie straty ciepła są najniższe. Istnieje również chłodzenie turbo, które przyczynia się do najniższych obciążeń sprężarki. Występuje połączenie pracy wentylatora i sprężarki. Ale lodówka ELECTROLUX jest wyposażona w funkcję sterowania Fuzzy. Dzięki tej funkcji mikroprocesor monitoruje reżim temperatury występujący w lodówce. Istnieje również strefa zerowa, w której produkty przechowywane są znacznie dłużej, zachowując przy tym wszystkie właściwości odżywcze i atrakcyjny wygląd. Wygodne otwieranie drzwi zapewnia wygodny uchwyt. Szkło hartowane ma zwiększoną wytrzymałość.
BOSCH jest wyposażony w automatyczne rozmrażanie, system No Frost, strefę zerową, a także chłodzenie piętrowe w zamrażarce. WHIRLPOOL wraz ze wszystkimi popularnymi i niezbędnymi funkcjami potrafi bardzo szybko obniżyć temperaturę, a także pozwala samodzielnie regulować wilgotność w lodówce. Stosowanie czynnika chłodniczego w lodówkach jest bezpieczne dla warstwy ozonowej.

Lodówki i ich funkcje
Lodówki i ich funkcje
Lodówki i ich funkcje
Lodówki i ich funkcje Lodówki i ich funkcje Lodówki i ich funkcjeHome | Articles

November 28, 2022 03:13:58 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting