Lodówki do zabudowy: rodzaje i metody montażu

Od dawna nikt nie był zaskoczony bogactwem wszelkiego rodzaju wbudowanych technologii. Ale to wcale nie znaczy, że urządzenia do zabudowy nie są zbyt popularne - wręcz przeciwnie, ich sprzedaż rośnie z roku na rok. Nie jest to jednak zaskakujące: biorąc pod uwagę liczbę małych mieszkań w naszym kraju i liczbę osób w nich mieszkających, które z całych sił starają się choć trochę powiększyć dostępną powierzchnię mieszkalną, technologia zabudowy ma świetlaną przyszłość. Dotyczy to zwłaszcza lodówek, które zawsze były znane z zajmowania dużo miejsca w kuchni. Dlatego uczciwe będzie omówienie rodzajów wbudowanych lodówek i sposobu ich instalacji.
Jak zbudować lodówkę?
Różne modele lodówek do zabudowy wyróżnia system zadaszenia drzwi. Lodówkę można wbudować w szafkę bez użycia zawiasów. Jest to system „ pantografu ”: przednie drzwi szafy są przymocowane bezpośrednio do drzwi lodówki i oboje drzwi nie poruszają się względem siebie podczas ruchu.
Jeśli lodówka jest wbudowana w szafkę z zawiasami na drzwiach, jest to alternatywny system szyn. Drzwi szafki i lodówki przesuwają się względem siebie podczas ruchu. W tym systemie ciężar obu drzwi rozkłada się równomiernie między zawiasami szafki i wbudowaną lodówką.
W wybranym przez siebie designerskim zestawie kuchennym można wbudować lodówkę dowolnej wielkości. Może to być niewielka komora chłodnicza wielkości blatu lub wysokie lodówki sięgające sufitu.
Lodówka wcale nie musi wyglądać jak szafa. Na przykład wyjątkową nowością od Ariston jest lodówka z przezroczystymi ścianami. Bez otwierania lodówki możesz od razu zobaczyć znajdujące się w niej produkty. To funkcjonalne i nowoczesne urządzenie chłodnicze, które z łatwością wkomponuje się w każdą przestrzeń kuchenną.
Funkcje lodówek do zabudowy
Lodówki do zabudowy mają te same funkcje, co zwykłe lodówki, a ponadto mają szereg zalet:
1. Tryby oszczędzania energii. Możesz je włączyć podczas wakacji, aby nie musieć zostawiać uchylonych drzwi lodówki;
2. „ Zero kamery ”. Ta funkcja pozwala na przechowywanie żywności w optymalnej temperaturze i wilgotności, co pozwala zachować świeżość dłużej niż w zwykłej lodówce;
3. Rentowność. Wbudowane lodówki mają dobrą izolację termiczną ścian;
4. Niski poziom hałasu w tle. Panele dekoracyjne zapobiegają przenikaniu hałasu do przestrzeni kuchennej
5. Pojemność. Urządzenia do zabudowy zajmują mniej miejsca, ale jednocześnie mają większą pojemność.
Lodówkę można wbudować w prawie każde wnętrze domu, biura, witryny sklepowe.

Lodówki do zabudowy: rodzaje i metody montażu
Lodówki do zabudowy: rodzaje i metody montażu
Lodówki do zabudowy: rodzaje i metody montażu
Lodówki do zabudowy: rodzaje i metody montażu Lodówki do zabudowy: rodzaje i metody montażu Lodówki do zabudowy: rodzaje i metody montażuHome | Articles

November 26, 2022 22:11:55 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting