Lodówki Whirlpool

Whirlpool jest wyposażony w system Total No Frost. Obecność takiego systemu sprzyja wentylacji. Rozmrażanie nie może nastąpić ze względu na spadek poziomu wilgotności w lodówce. Dlatego podczas pracy w lodówce nie tworzy się lód. Aby zapewnić równomierną i optymalną temperaturę we wszystkich częściach lodówki, dostarczany jest system Multiflow. W komorze chłodziarki można również przechowywać żywność, na przykład ryby i mięso. Jednocześnie długo zachowają świeżość. Ta komora ma niższą temperaturę, a także ma obniżoną wilgotność. Wilgotność w komorze chłodziarki można regulować w taki sposób, aby była optymalna zarówno do przechowywania owoców, jak i warzyw. Do przechowywania świeżych ziół zapewniona jest automatyczna kontrola wilgotności.
Lodówka posiada dodatkową półkę Space Plus. Można go odrzucić. To natychmiast tworzy wystarczającą ilość miejsca do przechowywania pięciu butelek. Jeśli konieczne jest stworzenie więcej miejsca na produkty, można je ogólnie podnieść. Podobnie jak wszystkie inne półki w lodówce Whirlpool, można je regulować w razie potrzeby. Na owoce i warzywa lodówka posiada półkę z regulowaną przegrodą. Objętość tego pudełka wynosi 32 litry. Śliska przegroda w tej szufladzie pomoże wyregulować miejsce na różne owoce i delikatne potrawy.
Dwudrzwiowe lodówki Whirlpool są wyposażone w system kostek lodu. To jest Easy Cube. Pojemnik jest tak skonstruowany, że ani jedna kropla wody nie może z niego wylać. Dzięki temu, że pojemnik jest typu zamkniętego, lód nie będzie wchłaniał obcych zapachów. W przypadku, gdy nie wszystkie szuflady i półki są zapełnione w zamrażarce, system automatycznie przełącza się na te półki, na których umieszczana jest żywność. Oszczędza to energię.
Wentylator zapewnia lepszą cyrkulację powietrza w komorze chłodziarki. Wszystkie półki lodówki są wykonane z hartowanego szkła. Nawet jeśli zdarzy się, że niektóre produkty wyciekną, ciecz nie dostanie się na produkty znajdujące się poniżej. W lodówkach Side-by-Side zawsze dostępna jest zimna woda i lód. Jednocześnie przed schłodzeniem woda poddawana jest oczyszczaniu, które usuwa z niej wszelkie zanieczyszczenia.

Lodówki Whirlpool
Lodówki Whirlpool
Lodówki Whirlpool
Lodówki Whirlpool Lodówki Whirlpool Lodówki WhirlpoolHome | Articles

November 28, 2022 17:17:02 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting