Lodówki Siemens

Do przechowywania wina przeznaczone jest osobne chłodne miejsce. Dlatego Siemens zaprasza wszystkich koneserów wina do zapoznania się z nowymi modelami lodówek, które zostały zaprojektowane specjalnie do tego celu. KS 38WA40 oraz KS 30WA40 przeznaczone są do przechowywania szlachetnego wina. Obie te lodówki są przeznaczone do przechowywania wina przez długi czas. Tutaj możesz również doprowadzić wino do temperatury przewidzianej do podania. Wino charakteryzuje się tym, że jest w stanie ujawnić wszystkie swoje aromaty dopiero w określonej temperaturze. W tym celu lodówka posiada dwa schowki na wina. Specjalną temperaturę przechowywania można ustawić elektronicznie. Może to być temperatura przechowywania lub temperatura picia. Temperatura może zmieniać się niezależnie od 5 do 22 stopni. Tak szeroki asortyment pozwala schłodzić absolutnie wszystkie rodzaje win.
Temperaturę ustawia się za pomocą czterech termometrów. Na wybranych półkach można zainstalować trzy termometry. Wilgotność wewnątrz lodówki sięga 80%. Ta instalacja odbywa się automatycznie. Dzięki dużej wilgotności próbka w winie nie wysycha, a to pozwala zachować wartościowy napój w jak najlepszej formie. Warunki przechowywania win w piwnicach są najbardziej idealne. Nie ma jasnego światła, które mogłoby zaszkodzić winu. Lodówka Siemens pozwala stworzyć środowisko zbliżone do naturalnego dzięki obecności przyciemnianego szkła.
Konstrukcja lodówek KS 38WA40 i KS 30WA40 jest najbardziej wyszukana zarówno z zewnątrz, jak i od wewnątrz. Vinoteka ma korpus wykonany ze srebrzystego materiału. Styl i elegancję widać w każdym szczególe. Ta lodówka będzie wyglądać idealnie w każdym pomieszczeniu. Przegląd całej kolekcji można zobaczyć przez szklane drzwi. Wnętrze lodówki ma miękkie oświetlenie. Specjalna wbudowana blokada zabezpiecza lodówkę przed przedostaniem się obcych osób.
Wymiary zewnętrzne tego modelu są standardowe. Ale w środku może pomieścić do 107 butelek. Istnieje wiele półek, na których są one przechowywane poziomo. Napoje można nawet przechowywać otwarte. Są na to wgłębienia. A do przechowywania przysmaków w lodówce jest półka wykonana z odpornego na uderzenia szkła.

Lodówki Siemens
Lodówki Siemens
Lodówki Siemens
Lodówki Siemens Lodówki Siemens Lodówki SiemensHome | Articles

December 3, 2022 17:44:39 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting