Lodówka z zamrażarką

Zamrażarkę można wyposażyć w półki, przegródki i szuflady. Jeśli zamrażarka jest zaprojektowana do przechowywania dużej ilości żywności, preferowane powinny być szuflady. Wynika to z faktu, że konieczne jest szybsze wykorzystanie tych produktów, które są dłużej przechowywane. I do tego pudełko będzie wygodniejsze. Pudełko może być kratowe, a także zamknięte. Lepsza cyrkulacja powietrza dzięki szufladom drucianym. Ale małe mrożone warzywa i owoce są znacznie bardziej narażone na wypadanie przez kratowe pudełka. Bardzo dobrze, gdy jedna z dostępnych skrzynek jest wystarczająco wysoka. Wtedy zmieszczą się w nim produkty niestandardowe (ciasto). Komory zamrażarki można wyposażyć w specjalne kalendarze. Muszą być oznaczone datą zamrożenia.
Komorę zamrażarki można wyposażyć w dość przydatny przedmiot - tackę zamrażarki. Na tacę umieszcza się tace do lodu, a także akumulatory zimna. Na tej samej tacy bardzo łatwo jest zamrozić drobne przedmioty (pierogi, jagody), które następnie wlewamy do specjalnie przygotowanego pojemnika. Ten proces zamrażania jest bardziej skuteczny niż jakikolwiek inny.
Oddzielne lodówki są wyposażone w strefę świeżości. Produkty szybko psujące się zachowują świeżość przez długi czas. Temperatura tej strefy waha się od 0 do +2 stopni. W tej temperaturze bakterie rozmnażają się bardzo powoli. W tej strefie bardzo wygodnie jest przechowywać produkty, które nie wymagają krótkotrwałego zamrażania (mięso) lub warzywa i owoce. Najlepiej, jeśli strefa świeżości znajduje się w komorze chłodziarki. Ale są „ strefy świeże ”, które są podzielone na strefy mokre i suche.
Wiele nowoczesnych lodówek jest wyposażonych w możliwość ponownego zawieszenia drzwi. W przypadku problemów z umieszczeniem lodówki ta opcja może się przydać. Jeśli pokój do zakwaterowania jest raczej mały, konieczne jest zapewnienie takiej możliwości. Najwygodniejszym sposobem przenoszenia lodówki w pokoju jest posiadanie specjalnych kółek. Sama lodówka stoi pionowo na nogach. Jeśli trzeba go przesunąć, wystarczy go tylko odchylić do tyłu. W takim przypadku nie musisz go nosić, ale możesz go po prostu rzucić.

Lodówka z zamrażarką
Lodówka z zamrażarką
Lodówka z zamrażarką
Lodówka z zamrażarką Lodówka z zamrażarką Lodówka z zamrażarkąHome | Articles

November 30, 2022 10:16:06 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting