Lodówka w Internecie

Electrolux stworzył swoją nową lodówkę. Screenfridge jest teraz wyposażony w najnowszą technologię. Może być podłączony do internetu. Ale z drugiej strony ta zaleta lodówki może przerodzić się w jej negatywną jakość. Może być tak samo celem hakerów, jak jego kuzyn komputer osobisty. Producent gwarantuje właścicielowi wszelkie gwarancje. Ale można je anulować, jeśli właściciel lodówki odwiedzi wątpliwe strony. Wkrótce ten model powinien trafić do sprzedaży. Ten naprawdę wyjątkowy model umożliwia pracę w Internecie, a także wysyłanie niezbędnych wiadomości. W tym celu lodówka posiada panel dotykowy.
Producent przejmuje na właściciela wszelkie zobowiązania gwarancyjne. Jeśli na przykład właściciel tego urządzenia samodzielnie otworzy różne podejrzane litery, lodówka może zostać zainfekowana wirusami. Konsekwencje te doprowadzą do zakłóceń, które wystąpią w działaniu lodówki. Przede wszystkim wpłynie to na kontrolę klimatu, która znajduje się wewnątrz lodówki. Jeśli lodówka zostanie zainfekowana wirusem, producent nie będzie odpowiedzialny za wszystkie niezbędne gwarancje.
Ale jak każdy producent, firma Electrolux zaczęła myśleć o wyposażeniu lodówki w program, który zwalczałby przenikające do niej wirusy. Z niektórymi firmami rozpoczęły się już negocjacje w tej sprawie. Jak obecnie wiadomo, program Doctor Web Lodówka Edition znajduje się obecnie w końcowej fazie testów. Po przetestowaniu gotowy program mogą zostać pobrani przez wszystkich właścicieli lodówek Screenfridge z Eloektrolux.

Lodówka w Internecie
Lodówka w Internecie
Lodówka w Internecie
Lodówka w Internecie Lodówka w Internecie Lodówka w InternecieHome | Articles

November 26, 2022 20:16:19 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting