Lodówka do lodu

Wytwornica lodu jest czysto amerykańskim wynalazkiem. Jest stosowany w lodówkach, których model ma pozycję Obok siebie. Jest to system wbudowany w drzwi lodówki. Jego funkcją jest ciągłe dostarczanie schłodzonej wody pitnej i lodu. W lodówce wytwarza się do czterech kilogramów rafinowanego lodu dziennie. Mogą to być standardowe kostki lub okruchy lodu. Jeśli weźmiemy pod uwagę drogi model lodówki, jest on wyposażony w sterowanie elektroniczne. Na panelu dotykowym lodówki Side-by-side musisz aktywować tryb pracy, którego w danej chwili potrzebujesz. Najczęściej można wybrać jedną z dostępnych opcji: „ kostka lodu ”, „ okruchy lodu ” lub „ zimna woda ”.
Przed wejściem do kostkarki woda podlega obowiązkowemu oczyszczeniu. Następnie woda wpływa do formy, w której powstają kostki. Woda zamarza i warstwa po warstwie tworzy kostkę lodu. Ale jeśli kostkarka ma funkcję Kruszony lód, to powstały lód jest kruszony przez młyn. Aby ten system wytwarzania lodu działał, lodówka musi być podłączona do źródła. Do tego nadaje się wąż miedziany lub plastikowy. Kran jest wcięty w rurę wodną. Używając adapterów, musisz podłączyć wąż. Aby woda przepływała już oczyszczona, konieczne jest zakupienie filtra.
Z jego pomocą nastąpi mechaniczne i chemiczne oczyszczanie wody z wszelkiego rodzaju szkodliwych zanieczyszczeń. Kolba filtrująca posiada wkład. Należy go wymieniać raz w roku. Z tyłu lodówki znajduje się gniazdo, do którego jest przymocowany ten wkład. Jeśli weźmiemy pod uwagę koszt tego połączenia, to razem z całą pracą i materiałami będzie kosztować około 140 USD. Jednocześnie zostanie tam zapewniony dźwig, który należy wyłączyć podczas długiej nieobecności.
Jeśli w zaleceniu producenta wskazany jest model zalecanego filtra zamiennego, najlepiej zakupić tylko ten wkład. Najczęściej marka filtra i marka jednostki są identyczne. Jeden filtr do kolb kosztuje około pięćdziesięciu dolarów. Będzie służył przez osiem miesięcy. Filtr z dwoma kolbami kosztuje więcej. Jego cena może sięgać dwustu pięćdziesięciu dolarów. Ale ten filtr będzie trwał dwa razy dłużej niż zwykle.

Lodówka do lodu
Lodówka do lodu
Lodówka do lodu
Lodówka do lodu Lodówka do lodu Lodówka do loduHome | Articles

November 28, 2022 17:01:57 +0200 GMT
0.008 sec.

Free Web Hosting