LG

Spoločnosť GoldStar alebo LG je známa pre ruského spotrebiteľa. Rodiskom tejto spoločnosti je Južná Kórea. Od roku 1958 nesie spoločnosť názov GoldStar. Aj teraz nájdete tie domy, v ktorých domáce spotrebiče pod touto populárnou značkou fungujú správne. Táto spoločnosť sa objavila s cieľom oživiť ekonomiku krajiny. Pôvodne bol vytvorený rádiový prijímač. Potom bol prepustený sušič vlasov a chladnička. Vďaka vynikajúcej kvalite začala spoločnosť veľmi skoro dostávať objednávky na výrobky. Zákazníkmi boli USA a Hongkong. Spoločnosť čoskoro uviedla na trh televízor. V roku 1995 začala spoločnosť nosiť značku LG. Rovnako kvalitné sú aj chladničky vyrábané spoločnosťou. Všetky produkty sú určené pre bežných používateľov. Môže to byť buď štandardný používateľ, alebo elitný. Chladničky LG zahŕňajú najnovší a najväčší vývoj. Chladničky Side-by-Side sú stelesnením elegancie. Rozsah farieb takýchto chladničiek je dosť široký. V aplikácii Side-by-Side je k dispozícii obrovské množstvo funkcií. A preto bude táto chladnička schopná uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Chladnička má dvoje dvere. V chladiacom systéme nie je žiadny freón. Podobná chladnička sa dá použiť aj v kuchyni s veľkou plochou. Je vhodný aj pre tie rodiny, ktorých počet je viac ako štyri osoby.
Existuje séria chladničiek od spoločnosti LG a séria „ Combi “. Objem takejto chladničky je 380 litrov. V spodnej časti chladničky je trojdielna mraznička. Pre mliečne výrobky existuje samostatná časť. Chladiaci systém takejto chladničky tiež nezahŕňa freón. Séria Icebeam Door Cooling je jedinečne navrhnutá. Studený vzduch prúdi štyrmi smermi. Teplota je rovnaká v ktorejkoľvek časti komory. Aj dvere chladničky majú vetracie otvory.
Kompaktnú sériu zastupuje aj spoločnosť LG. Objem takejto chladničky môže dosiahnuť 340 litrov. Chladnička je tiež vybavená mrazničkou, ktorá má priestranný objem. Automatické odmrazovanie uľahčuje obsluhu takého modelu. Takáto chladnička sa dá ľahko umiestniť do malej kuchyne alebo na chatu. Freón sa tiež nepoužíva pri prevádzke chladničky. Ako vidíte, spoločnosť LG sa zaoberá výrobou chladničiek pre všetkých spotrebiteľov.

LG
LG
LG
LG LG LGHome | Articles

December 2, 2022 01:43:21 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting