Lód z wodą

Firma Electrolux nieustannie myśli o doskonałości swoich modeli, a także o tym, w jaki sposób przynoszą one jak najwięcej korzyści swoim właścicielom. Najnowszym pomysłem firmy jest dostarczanie ludziom wody pitnej w trybie ciągłym. Ta funkcja jest szczególnie istotna dla tych, którzy na stałe mieszkają w metropolii. Najnowszy rozwój firmy dotyczy stworzenia możliwości zaopatrzenia człowieka w nie tylko zwykłą wodę pitną, ale także wodę gazowaną, a także lód. Lodówki Source i Glacier zostały zaprojektowane tak, aby idealnie do siebie pasowały. Modele te mogą być instalowane w bezpośrednim sąsiedztwie i dostarczać wodę i lód potrzebującym. W tym celu na drzwiach lodówki znajdują się apteki.
Rozwój ten wynika z faktu, że kupowanie butelkowanej wody pitnej w sklepie nie zawsze jest wygodne. Ta woda musi zostać przeniesiona i przechowywana gdzieś w domu. Butelki muszą być stale wyrzucane i mogą znacznie zwiększyć przestrzeń na śmieci. Nowy model lodówki jest w stanie dostarczać czystą wodę pitną bezpośrednio z drzwi lodówki iw dowolnym dogodnym czasie. Lodówka Source jest przeznaczona do dostarczania wody pitnej. E można pić i używać do gotowania. Jest dobry dla zdrowia i nie zawiera zanieczyszczeń szkodliwych dla zdrowia człowieka.
Woda w tym modelu jest dostarczana z zewnątrz. Jeśli potrzebujesz zaopatrzyć się w wodę mineralną, pitną, pod apteczkę należy podstawić odpowiedni pojemnik i wcisnąć przycisk. Zapas wody w lodówce wynosi 3,6 litra. Potrafi bardzo szybko uzupełniać. System posiada wbudowany filtr poprawiający smak i klarowność. Wskaźnik umieszczony w lodówce ostrzega o konieczności wymiany filtra.
Kolejną nowością firmy jest lodówka Glacier. W drzwiach lodówki znajduje się urządzenie, które dostarcza lód. Technologia produkcji jest tak ułożona, że ​​wykluczone jest przywieranie kostek lodu. Jedną ręką możesz wziąć wymaganą ilość lodu. Aby zapobiec wyczerpaniu się zapasów lodu, nie jest konieczne dolewanie wody do zbiornika. Lodówka robi wszystko automatycznie. Lodówka ma określoną funkcję. Gdy tylko zapadnie noc, automatycznie zaczyna pracować z mniejszym hałasem. Zapewniona jest blokada dziecięca, a także technologia Frost-frе.

Lód z wodą
Lód z wodą
Lód z wodą
Lód z wodą Lód z wodą Lód z wodąHome | Articles

November 29, 2022 13:24:37 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting