Kvalita a spoľahlivosť ARDO

Napriek obrovskému počtu výrobcov práčok, ktorí v súčasnosti bojujú o „ ruku a srdce “ domáceho spotrebiteľa, spomedzi celej légie práčok vyniká zariadenie pod značkou Ardo dodnes. Zaľúbil sa do domácich spotrebiteľov pre svoju jednoduchosť a nenáročné prevádzkové podmienky, ako aj pre svoju mimoriadnu spoľahlivosť, ktorú zriedka nájdeme aj v automobiloch najvyššej cenovej kategórie. To bolo možné vďaka najprísnejšej kontrole kvality, vďaka ktorej chybné výrobky jednoducho nemajú šancu opustiť výrobnú oblasť.
Všetky zariadenia ARDO sa vyrábajú iba v továrňach v Taliansku, kde je starostlivo sledovaná každá fáza výroby, potom sú hotové výrobky podrobené prísnym testom v prevádzke. Dobré domáce spotrebiče si môžete kúpiť priamo zo skladu a získať výraznú zľavu.
Kvalita produktu a automatizácia procesov sú charakteristické pre všetky fázy výroby. Po zostavení polotovarov a zváraní sa pred konečným lakovaním karosérie ošetria kaforézou. Takéto spracovanie zaručuje spoľahlivú ochranu kovu pred koróziou. Nádrže sú vyrobené z dvoch druhov: smaltovaná oceľ a nehrdzavejúca oceľ. Cisterny prvého typu sa spaľujú pri teplote 800 stupňov, čo im zaručuje ochranu pred koróziou a zvyšuje spoľahlivosť práčky. Nádoby z nehrdzavejúcej ocele v práčkach ARDO sú známe svojou vysokou odolnosťou.
Špeciálna pozornosť sa venuje výrobnému procesu bubnov z nehrdzavejúcej ocele. Pri ich výrobe je potrebné dbať na vysokú presnosť a dôkladnosť spracovania, pretože sú hlavným prvkom zabezpečujúcim vysoko kvalitné umývanie. Sedem montážnych liniek, ktoré zaručujú flexibilnú výrobu a schopnosť rýchleho prechodu na nové modely, umožňujú spoločnosti Antonio Merloni vyrábať celú škálu produktov, ktoré vyhovujú rôznym potrebám spotrebiteľov.
Vizuálna a elektronická kontrola vylučuje prítomnosť vonkajších a vnútorných chýb. Po skontrolovaní práčok Ardo na špeciálnom stojane je možnosť úniku vody úplne vylúčená. Pred odoslaním je v laboratóriu náhodne skontrolovaných niekoľko práčok z dávky, aby sa skontrolovala výkonnosť a úroveň kvality výrobkov. Testy spoľahlivosti sa vykonávajú v laboratóriu - niekoľko umývacích cyklov a mechanické namáhanie simuluje rôzne pracovné podmienky. Nové modely sa testujú v prototypovom laboratóriu a kontrolujú sa komponenty, aby sa zistilo, či materiály zodpovedajú špecifikovaným vlastnostiam. Všetky chladničky a mrazničky sú riadené počítačom. Pätnásť klimatických komôr vytvára rôzne podmienky prostredia. Hladiny hluku sú monitorované v akustických komorách. Kontrolujú sa aj komponenty od dodávateľov. V posledných rokoch bolo cieľom a činnosťou spoločnosti plánovanie a realizácia investícií zameraných na schopnosť postaviť sa proti konkurencii na európskej úrovni.
Kvalitu tovaru potvrdzujú medzinárodné certifikáty vrátane ISO 9001. Produkty ARDO sú certifikované v Rusku, získali právo používať značku Rostest. Zároveň sa úspešne kombinuje kvalita s cenou chladničiek, práčok, umývačiek riadu a digestorov.

Kvalita a spoľahlivosť ARDO
Kvalita a spoľahlivosť ARDO
Kvalita a spoľahlivosť ARDO
Kvalita a spoľahlivosť ARDO Kvalita a spoľahlivosť ARDO Kvalita a spoľahlivosť ARDOHome | Articles

November 27, 2022 05:16:43 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting