Kup telewizory LED Philips najnowszej generacji

Dlaczego ten sam film tak różnie wygląda w teatrze i na ekranie telewizora? Okazuje się, że całość jest w proporcjach ekranu telewizora, to proporcje 4: 3, a filmy wyświetlane są na ekranie w proporcjach 16: 9, dlatego też przy wyświetlaniu filmów szerokoekranowych w telewizji , czarny pasek pozostaje powyżej i poniżej. Pierwsze próby stworzenia telewizorów szerokoekranowych nie powiodły się z powodu niedoskonałości lampy elektronopromieniowej i dopiero wraz z rozwojem technologii LED spełniło się marzenie kinomanów.
Wiele firm zaczęło eksperymentować w tej dziedzinie. Pojawienie się niedrogich matryc ledowych pozwoliło na stworzenie szerokich ekranów, ale teraz format sygnału telewizyjnego nie pasował, a po bokach pojawiły się czarne paski. Telewizory LED firmy Philips stały się prawdziwym przełomem w tej dziedzinie. Inżynierowie Philipsa zaproponowali użycie formatu z obrazem o stałej wysokości i teraz paski zniknęły z ekranów podczas oglądania zarówno filmów, jak i programów telewizyjnych.
Podczas oglądania jakichkolwiek treści na ekranie telewizora led Philips nie ma poczucia nieprawidłowości, obraz jest proporcjonalnie jasny i kontrastowy. Podczas oglądania telewizji obraz nie jest rozciągany, a podczas oglądania filmów nie jest przycinany w pionie. Wszystko wygląda niezwykle naturalnie, obraz jest wyraźny i szczegółowy.
Projektanci firmy poszli jeszcze dalej i teraz uosabiają nowoczesny format 21: 9 używany w kinach w metalu i plastiku. To druga generacja telewizorów ledowych Philipsa i jak dotąd żadna firma nie wypuściła na rynek czegoś podobnego. Wszystkie najbardziej rewolucyjne osiągnięcia zostały zastosowane, aby stworzyć ten cud inżynierii. Przykładowo podświetlenie LED ekranu zmieniające się w zależności od wyświetlanego obrazu i warunków oświetlenia w pomieszczeniu oraz zastosowanie procesora o częstotliwości zbliżonej do komputera pozwala na oglądanie obrazów wolumetrycznych z zachowaniem ich jakości.
Telewizory LED firmy Philips łączą w sobie rygor wzornictwa i innowacyjność zastosowanych w nich rozwiązań technicznych i potrafią sprawić radość prawdziwym miłośnikom filmów.

Kup telewizory LED Philips najnowszej generacji
Kup telewizory LED Philips najnowszej generacji
Kup telewizory LED Philips najnowszej generacji
Kup telewizory LED Philips najnowszej generacji Kup telewizory LED Philips najnowszej generacji Kup telewizory LED Philips najnowszej generacjiHome | Articles

December 5, 2022 03:20:27 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting