Kształt zamrażarki

Zamrażarka szafkowa może mieć do dwóch metrów wysokości. Co więcej, jego szerokość wynosi 60 cm i jak widać nie zajmuje dużo miejsca w pomieszczeniu. Jego użyteczna objętość sięga prawie 300 litrów. Dlatego ta zamrażarka może przechowywać jednocześnie dużo żywności. Szafa wyposażona jest w kilka poziomów. Mogą to być półki z drzwiami i wysuwanymi szufladami. Modele ze Szwecji są również wyposażone w tace, w których należy zamrażać warzywa, jagody i owoce. Podczas zamrażania nie przymarzają do siebie. Zamrażarki w formie krawężnika najlepiej komponują się z meblami kuchennymi. Taką zamrażarkę można łatwo zainstalować pod każdą powierzchnią roboczą w kuchni (na przykład blatem). Ta zamrażarka nie ma dużej objętości, a także do czterech szuflad.
Zamrażarka - skrzynia wykonana jest w formie skrzyni babci. Otwierają się i mają wydłużony kształt. Duże porcje ryb i mięsa najlepiej przechowywać w podobnej zamrażarce. Użyteczna objętość takiej zamrażarki może przekraczać objętość szafy zamrażarki. Jeśli chodzi o wymiary zewnętrzne takich olbrzymów, to mogą one wynosić 850 * 1560 * 600 cm, taki cud z trudem zmieści się w standardowych drzwiach. Podobną zamrażarkę można ustawić na loggii.
A nawet jeśli temperatura otoczenia osiągnie +40 stopni, żywność będzie utrzymywana w najlepszym stanie. Wadą takiej zamrażarki jest to, że wszystkie produkty są ułożone w jeden wielki stos. Wyjmując niezbędne, musisz ciężko pracować, przewracając całą resztę. Ale są też małe wiszące kosze, w których można przechowywać zapakowane produkty.
Oczywiście takie lari są dość korzystne zarówno pod względem użytecznej objętości, jak i energii elektrycznej. Ale wśród gospodyń domowych takie skrzynie nie cieszyły się należytym szacunkiem, ponieważ nie można ich umieścić w standardowej małej kuchni. Ponadto musisz pomyśleć o tym, że drzwi lodówki muszą zostać otwarte, a to również będzie wymagało dodatkowej przestrzeni.

Kształt zamrażarki
Kształt zamrażarki
Kształt zamrażarki
Kształt zamrażarki Kształt zamrażarki Kształt zamrażarkiHome | Articles

December 3, 2022 14:13:16 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting