Komfort obok siebie

Lodówki side-by-side mogą mieć różne funkcje. Mogą to być np .: dopływ lodu i zimnej wody, komora zero świeżości, system No Frost, wbudowany minibar, samozamykacz. To nie jest pełna lista, którą można umieścić w lodówkach side-by-side. Każdy producent ma własne metody, które obejmuje, aby przyciągnąć jak najwięcej konsumentów do tego typu lodówki. Na przykład firma AMANA wyróżniła się dostarczając komorę do przechowywania leków w tych lodówkach. W takim przypadku aparat można zablokować. Lodówka MAYTAG jest wyposażona w półkę podnoszoną. Obracając wbudowanym pokrętłem, można regulować wysokość półki. W takim przypadku czynności wykonuje się tylko jedną ręką.
Wszystkie kosze, półki, a także boki mają tylko wysoką jakość wykonania. W końcu taka lodówka jest przeznaczona do dużych obciążeń. Ponadto każda półka jest wyposażona w bok, aby żadna ciecz nie przelewała się przez krawędź. Wszystkie półki można dopasować do wymaganej wysokości. Niektóre modele lodówek side-by-side są wyposażone w wiszące kosze. Są to firmy BOSCH, GENERAL ELECTRIC i wiele innych. Lodówka LG ma owalną półkę. W pozycji poziomej można umieścić butelki wina lub szampana. Modele Electrolux mają designerskie półki wykończone drewnem.
Jeśli zwracasz uwagę na najbardziej nietypowe rozwiązania konstrukcyjne, to na uwagę zasługuje lodówka ZigZag firmy MAYTAG. Jego objętość wynosi 730 litrów. Są tu bardzo poręczne pojemniki. Półki mogą być wykonane zarówno ze szkła, jak iz drutu. Co więcej, są one koniecznie regulowane. Kosze w drzwiach można przechylać. Znajdują się również uchwyty na butelki. Komora chłodziarki i zamrażarka lodówki są oddzielone zygzakiem.
Przy tych wszystkich oryginalnych rozwiązaniach model ten jest najciekawszym i najbardziej przestronnym ze wszystkich dostępnych obecnie. Komora zamrażarki jest wyposażona w kosze, w których można przechowywać dość duże produkty spożywcze. Do dyspozycji Gości jest półka na pizzę. Półka podnoszona może regulować swoją wysokość w komorze chłodziarki. W skrzynkach lodówki możesz niezależnie regulować wymagany poziom wilgotności. Każda lodówka posiada funkcję „ wakacje ”. Jest to minimalny tryb pracy, który zostanie wyłączony po otwarciu drzwi.

Komfort obok siebie
Komfort obok siebie
Komfort obok siebie
Komfort obok siebie Komfort obok siebie Komfort obok siebieHome | Articles

December 2, 2022 01:55:00 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting