Kolory modeli iPoda Nano

IPod nano 6. generacji znacznie różni się od innych generacji. Brakuje sterowania mechanicznego, które zostało przeprowadzone za pomocą kółka do klikania, ale pojawił się ekran dotykowy obsługujący multitouch. Jednak brak pierścienia spowodował, że wiele przydatnych funkcji odtwarzacza ipod nano po prostu zniknęło.
Apple iPod nano 6G ma dość dużą pojemność pamięci 8/16 GB. Obsługuje następujące formaty: MP3, AAC, Apple Lossless (audio), JPEG (zdjęcia). Wyświetlacz ipoda nano player ma 1,54 cala, rozdzielczość 240 na 240 pikseli. Rozmiar - 41 * 38 * 9 mm, waga - 21 gramów.
W zestawie odtwarzacza znajduje się przezroczyste plastikowe pudełko, słuchawki, przewód umożliwiający podłączenie odtwarzacza do komputera, naklejka z logo producenta Apple.
Kształt ipoda nano player jest kwadratowy, wymiary są kompaktowe, obudowa jest metalowa. Jednak niewątpliwą wadą gracza jest to, że kolorystyka stała się bardziej wyblakła w porównaniu z poprzednimi modelami.
Wraz z ekranem dotykowym możesz sterować odtwarzaczem za pomocą klawiszy głośności i przycisku włączania / wyłączania ekranu.
Różnica między odtwarzaczami ipod nano polega na tym, że zamiast standardowego wyjścia USB ma opatentowane złącze.
Interfejs odtwarzacza jest hybrydą interfejsu iOS i wcześniejszych modeli iPoda. 14 ikon na czterech pulpitach reprezentuje funkcje gracza. Ikony można umieścić w sposób wygodny dla właściciela. Wadą nowego modelu jest to, że szybkość i dokładność poruszania się po listach zadań jest znacznie mniejsza niż w przypadku starszych modeli. Plus jest taki, że regulacja głośności jest wygodniejsza, bo stała się „ ślepa ”, ale to plus są nowe wady - nie da się na ślepo sterować odtwarzaniem, co jest bardzo niewygodne, bo odtwarzacz iPod nano 6G prezentuje twórców jako doskonałe i najbardziej najlepsze rozwiązanie dla biegaczy i innych sportowców. Dużą wadą modelu jest również to, że odtwarzacz nie produkuje plików wideo.
Jeśli ponownie przejdziemy do plusów, to niewątpliwie jest to radio FM. Dobra jakość odbioru, do listy ulubionych można dodać ogromną liczbę stacji, tryb „ live pause ”, w którym gracz może buforować 15 minut czasu antenowego, wyróżnia ten model spośród innych.
Żywotność baterii iPoda nano 6G to 24 godziny, ale w praktyce działa to około 30 godzin, co jest bardzo dużym plusem modelu.
Zatem zalety Apple iPod nano 6G są następujące:
- niewielka waga i kompaktowy rozmiar
- spinacz do bielizny do noszenia odtwarzacza na ubraniu
- doskonały odbiornik radiowy
- odtwarzaczem można używać jak zegarka,
a wady to:
- mały ekran i jego wątpliwa jakość
- interfejs nie jest przyjazny dla użytkownika
- nie można sterować graczem „na ślepo ”
- nie obsługuje wideo
- jeśli nie ma akcesoriów zewnętrznych, to rejestrator jest bezużyteczny
- maksymalna głośność jest niska.

Kolory modeli iPoda Nano
Kolory modeli iPoda Nano
Kolory modeli iPoda Nano
Kolory modeli iPoda Nano Kolory modeli iPoda Nano Kolory modeli iPoda NanoHome | Articles

December 8, 2022 01:48:45 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting