Koľko alternatív k iPadu existuje

Napriek existujúcemu „ kultu osobnosti “ zariadenia ipad medzi milovníkmi zábavných elektronických zariadení už veľa spotrebiteľov pozerá na trh so záujmom, existuje dôstojná alternatíva k tamojšiemu ipadu? IPad sa samozrejme môže pochváliť množstvom výhod, nezabudnite však na niektoré „ nevýhody “ tohto tabletu. Najčastejšie z tých, ktorí hľadajú alternatívnu verziu iPadu, môžete počuť obvinenia z elektronického zariadenia od spoločnosti Apple v malom množstve pamäte a neschopnosti pracovať s videom vo formáte Flash. Na vývojárov ipadu sa veľmi často spomína „ vrelým slovom “ aj za to, že do zariadenia nenainštalovali webkameru a USB port.
Teraz sa alternatívny vývoj, ktorý bude musieť konkurovať ipadu pre srdcia kupujúcich, ešte len začína na trhu, takže je treba brať do úvahy skôr potenciálnych konkurentov ako skutočných. Napríklad zariadenie HP Slate, ktorého budúca cena je ohlásená na úrovni päťsto amerických rubľov, bude mať 10-palcovú obrazovku, operačný systém Windows 7 a, ako sa patrí, alternatívu oproti pôvodnému nemá - USB a Flash podporu. Či už pôjde o alternatívnu verziu iPadu, alebo by bolo správnejšie nazvať ho netbookom bez klávesnice, ukáže sa prevádzkový zážitok po letnom vystúpení na pultoch.
Ostatné „ alternatívy “ spochybňujúce hegemóniu ipadu sú už v predaji v Spojených štátoch. Jedná sa o 12-palcový Fusion Garage JooJoo založený na Intel Atom OS, ktorý je schopný pracovať s HD videom a predával sa za 499 dolárov. A oveľa menší Dell Mini 5 s 5-palcovou obrazovkou a alternatívou k iPadu, operačnému systému Android. Výhody druhej alternatívnej tablety spočívajú v pohodlnosti jej každodenného používania, pretože nezaberá veľa miesta a v rýchlom vývoji spoločnosti Google, ktorá zariadeniu poskytne mnoho moderných programov a služieb.
Vzhľad zariadenia Microsoft Courier na trhu, ktorý spôsobil oživenie, tak medzi obdivovateľmi ipadu, ako aj medzi jeho odporcami, je stále otázny. Vývojári predviedli veľmi pekné náčrty a ohlásili celkom lákavé alternatívne parametre, ktoré zahŕňajú displej s hotovosťou, neobvyklé dizajnové riešenia, príjemnú veľkosť a prítomnosť stylusu. Ukázalo sa, že táto alternatíva k ipadu si vyžaduje širšiu rolu ako len zábavné zariadenie. Pracovný nástroj alebo asistent kreativity - taká je rola priradená alternatívnemu a neobvyklému Microsoft Courier. Zatiaľ však nie je jasné, či sa tento projekt dotiahne do logického konca.

Koľko alternatív k iPadu existuje
Koľko alternatív k iPadu existuje
Koľko alternatív k iPadu existuje
Koľko alternatív k iPadu existuje Koľko alternatív k iPadu existuje Koľko alternatív k iPadu existujeHome | Articles

November 28, 2022 16:41:48 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting