Klimatické podmienky a vybavenie chladničky

Akákoľvek chladnička má svoje vlastné indikátory, pri ktorých funguje normálne. Môže to byť napríklad teplota okolia. Tieto parametre sú zahrnuté v určovaní klimatickej triedy každej chladničky. Existuje niekoľko typov klimatických tried:
1. Trieda N (normálna). Predpokladá sa, že okolitá teplota je +16 - + 32 stupňov.
2. Trieda SN (subnormálna). Tu sa teplota pohybuje od +10 do + 32 stupňov.
3. Trieda ST (subtropická). Teplota okolia je +18 až +38 stupňov.
4. Trieda T (tropická). Teplota sa môže pohybovať od +18 do + 43.
Väčšina nášho trhu má chladničky, ktoré patria do „ normálnej “ a „ podnormálnej “ klimatickej triedy (N alebo SN). Ale vzhľadom na skutočnosť, že letné obdobie je dosť horúce a má teplotu oveľa vyššiu ako +32 stupňov, začali výrobcovia uvažovať o chladničkách viacerých tried. V súčasnosti vyrábajú chladničky triedy N-ST alebo SN-ST. Vďaka tomu má teplotný rozsah chladničky rozšírený význam.
K výberu chladničky musí byť priložené štúdium klimatickej triedy. Všetky vnútorné prevádzkové podmienky tejto chladničky sa musia presne zhodovať s jej výkonom. Akákoľvek chladnička je tiež vybavená všetkým potrebným vybavením pre pohodlné používanie. Každá chladnička má napríklad police, ktoré sú vyrobené z plastu. Ale môžu tam byť kovové alebo sklenené police. Najpohodlnejšie police sú sklenené. Sú vyrobené z tvrdeného skla. Spolu s neuveriteľnou odolnosťou sa ľahko čistia a majú dokonale rovný povrch. Každá polica je navyše opatrená zámkami, ktoré zabránia vypadnutiu police počas vyberania produktu.
Každá chladnička poskytuje širokú škálu možností umiestnenia políc. Výška políc závisí úplne od želania majiteľa. Chladnička je osvetlená jednou alebo dvoma žiarovkami. Osvetlenie by malo byť umiestnené na prednej hrane smerom do interiéru. Pre pohodlné umiestnenie fliaš sú k dispozícii konzoly. Niektoré chladničky môžu mať dodatočné osvetlenie. Najčastejšie tieto dvere. Do dverí chladiaceho priestoru je možné zarezať domácu lištu. Môže tu byť dokonca aj studená voda a zásoby ľadu. Za týmto účelom sú špeciálne pripojené k prívodu vody.

Klimatické podmienky a vybavenie chladničky
Klimatické podmienky a vybavenie chladničky
Klimatické podmienky a vybavenie chladničky
Klimatické podmienky a vybavenie chladničky Klimatické podmienky a vybavenie chladničky Klimatické podmienky a vybavenie chladničkyHome | Articles

November 28, 2022 17:37:42 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting