Kedy zvoliť LCD televízor

Keď nastane jasný okamih vedomého rozhodnutia zmeniť svoju starú televíziu, okamžite sa naskytne otázka, čo by malo byť nové? Mám si zvoliť „osvedčený čas na obrazovke“ na „LCD“, alebo je lepšie kúpiť nahromadenú „ plazmu “? stáva sa užitočným objektívne pochopiť výhody a problémové oblasti každej z možností, aby ste čo najlepšie vybrali LCD TV alebo akékoľvek iné.
Je známe, ako obrazovka funguje na CRT. Elektróny prechádzajúce lúčom lúčov vyrážajú fotóny. Každý zvýraznený bod na obrazovke získava inú farbu vďaka zmiešaniu červených, modrých a zelených odtieňov. Spoločná činnosť všetkých bodov vytvára na obrazovke zmysluplný obraz. Rýchlosť blikania obrazovky by mala byť štandardná - snímok za sekundu. Televízor CRT má nasledujúce hlavné nevýhody:
- rozmerové zariadenie;
- škodlivé pre zdravie elektromagnetickým žiarením;
- obraz na obrazovke môže blikať.
Výber LCD TV môže byť takýmito informáciami zatienený. LCD televízor navyše nemusí byť taký jasný a kontrastný ako plazma. Majte menšie pozorovacie uhly.
Čo by mohlo byť príjemnejšie stráviť večer v spoločnosti svojej spriaznenej duše, sledovaním filmov na veľkej LCD TV a sedením na mäkkej a pohodlnej talianskej pohovke. Spoľahlivý dodávateľ talianskeho nábytku v elitnom štýle vám pomôže s výberom a kúpou dobrej pohovky do spálne.
Plazmová obrazovka neobsahuje žiadne blikanie ani žiarenie, ktoré je bezpečnejšie pre ľudské telo. Ale LCD TV spotrebuje oveľa menej elektriny. Výber televízora môže závisieť aj od ceny zariadenia. V takom prípade by ste mali okamžite načrtnúť svoje preferencie týkajúce sa veľkosti uhlopriečky obrazovky. Ak je účelom nákupu veľká širokouhlá televízia, je výhodnejšie kúpiť plazmu a s malou uhlopriečkou LCD TV.
Významnou nevýhodou plazmovej obrazovky je jej vyhorenie, v dôsledku čoho plazma vydrží v porovnaní s LCD TV menej rokov. Druhá z nich má oveľa nižšiu prevádzkovú teplotu zariadenia a prideľovanie pixelov pre nich nie je strašidelné.
Je nesmierne ťažké jednoznačne uprednostniť konkrétnu technológiu a urobiť konkrétny výber televízora. Za zmienku stojí všeobecný trend znižovania cien, ako aj potreba preskúmať celú ponuku zariadení.

Kedy zvoliť LCD televízor
Kedy zvoliť LCD televízor
Kedy zvoliť LCD televízor
Kedy zvoliť LCD televízor Kedy zvoliť LCD televízor Kedy zvoliť LCD televízorHome | Articles

November 28, 2022 16:43:14 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting