Kam nakupovať filtre pre práčky

Neexistujú žiadne konkrétne tipy na opravu práčok, pretože každá z nich má vlastnú servisnú dokumentáciu a vlastnosti. Existujú ale poruchy, ktoré je možné vyriešiť manuálne. Často ide o upchaté filtre práčky alebo dočasné poklesy napätia. Niekoľko tipov vám pomôže zorientovať sa v poruchách sami.
1. Práčka sa nespustí (kontrolky nesvietia).
V takom prípade skontrolujte, či je hlavný kábel zapojený do sieťovej zásuvky. Je tiež možné, že v dome nie je elektrina. Niektoré modely práčok majú zámky a práčka sa nezapne, keď sú dvere otvorené (nie sú pevne uzavreté). Nezabudnite skontrolovať, či je vodovodný kohútik zatvorený.
2. Stroj sa nenapĺňa vodou.
Prvým krokom je kontrola, či je voda v dome zapnutá. Sledujte tiež tesnosť pripojenia k prívodu vody. Uistite sa, že hadica nie je ohnutá.
Ak je všetko v poriadku, s najväčšou pravdepodobnosťou ide o filtre, ktoré sa pravidelne upchávajú. Filtre pre práčky je možné čistiť ručne: odskrutkujte hadicu na prívod vody (je umiestnená v zadnej časti práčky) a opatrne pomocou klieští odstráňte sieťku. Je to ona, ktorú treba umyť od špiny.
3. Silné vibrácie pri umývaní.
Takéto mínus práčok môže vzniknúť z nerovného povrchu, na ktorom stojí. Ak chcete skontrolovať, či je to tak - iba mierne potraste autom zo strany na stranu. Ak sa stroj kýva, malo by sa ho premiestniť alebo vyrovnať podlahu.
Ak sa tento druh hluku vyskytne pri prvom praní, nemusíte ihneď používať záručný list. Jednoducho to nepríde vhod. V takom prípade skontrolujte prepravné skrutky. Ak sú, strieľajte. Sú umiestnené na zadnej strane práčky.
Nerovnomerné rozloženie bielizne môže byť ďalším dôvodom hluku z tejto techniky. Ak chcete vrátiť prácu späť do normálu, musíte zastaviť pranie a posunúť bielizeň.
Práčka sa môže kedykoľvek pokaziť, jej oprava môže byť drahá a dlhá doba, ale ak sa pokazí kávovar, dielňa Ruscoffee vám rýchlo a efektívne pomôže s opravou kávovaru v Moskve.
4. Z práčky uniká voda.
Prvým krokom je kontrola, či je hadica na prívod vody zaskrutkovaná. Ak je hadica na svojom mieste, musí sa vyčistiť dávkovač pracieho prostriedku. Za týmto účelom ho vyberte zdvihnutím a potiahnutím smerom von. Potom dôkladne opláchnite teplou vodou. Túto operáciu sa odporúča vykonávať pravidelne.
Nechajte zariadenie vydržať dlho a filtre sa nikdy neupchajú.

Kam nakupovať filtre pre práčky
Kam nakupovať filtre pre práčky
Kam nakupovať filtre pre práčky
Kam nakupovať filtre pre práčky Kam nakupovať filtre pre práčky Kam nakupovať filtre pre práčkyHome | Articles

December 5, 2022 04:24:43 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting