Kľúčové vlastnosti LED televízorov

Hlavný a zásadný rozdiel medzi LED televízorom a TV s tekutými kryštálmi je iba v spôsobe podsvietenia matice. LCD zariadenia používajú žiarivky, LED televízory používajú LED.
Televízor LED je schopný reprodukovať farby presnejšie ako televízor LCD. Realita obrazu sa zvyšuje, stáva sa prirodzenejším. Vylepšili sa aj možnosti zobrazenia jasu a kontrastu. Stačí sa pozrieť na škálu zariadení tohto typu, ktoré sú uvedené na stránkach http://foxmart.ua/led-televizory.html, aby ste si všimli výrazný pokles hrúbky obrazovky. V kombinácii so 40% znížením nákladov na energiu sú výhody LED televízorov zrejmé.
K dispozícii sú modely s rôznymi typmi podsvietenia: bočné a zadné. Prvý z nich sa vyznačuje umiestnením LED diód pozdĺžne k obrazovke, vďaka čomu sa zariadenie stáva ultratenkým. V televízoroch s podsvietením sú diódy inštalované za obrazovkou, čo spôsobuje rovnomerný pokles svetla. Takéto zariadenia majú vynikajúci kontrast, čierna vyzerá lepšie, avšak obrazovka „ tučnie “.
Pre LED televízory sa používajú rôzne možnosti montáže: šikmé, obrazové alebo otočné. Uhlopriečka LED televízorov je zvyčajne 16-60 palcov, takže nebude ťažké nájsť zariadenie v miestnosti s akoukoľvek oblasťou. Kryt obrazovky môže byť matný alebo lesklý. Niektoré LED televízory majú funkciu 3D, avšak podľa toho stoja. Kvalita obrazu závisí aj od rýchlosti skenovania. Ak je 60, niekedy môže byť obraz rozmazaný. Je lepšie, aby bol tento parameter väčší ako 100.
Po pripojení nákupu si okamžite všimnete kvalitu obrazu. Je to rádovo vyššia hodnota ako v prípade LCD televízorov. Verte mi, že LED televízory odôvodňujú finančné investície, okrem vysokokvalitného obrazu majú aj štýlový dizajn a sú hodné vyzdobiť každú obývaciu izbu.

Kľúčové vlastnosti LED televízorov
Kľúčové vlastnosti LED televízorov
Kľúčové vlastnosti LED televízorov
Kľúčové vlastnosti LED televízorov Kľúčové vlastnosti LED televízorov Kľúčové vlastnosti LED televízorovHome | Articles

December 3, 2022 05:01:09 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting