Kúpte si LED televízory najnovšej generácie Philips

Prečo ten istý film vyzerá tak odlišne v divadle a na televíznej obrazovke? Ukazuje sa, že celá vec je v pomere strán televíznej obrazovky, tento pomer je 4: 3 a filmy sa zobrazujú na obrazovke v pomere 16: 9, čo je dôvod, prečo sa pri širokouhlých filmoch zobrazujú v televízii , čierna lišta zostáva nad a pod. Prvé pokusy o vytvorenie širokouhlých televízorov stroskotali na nedokonalosti katódovej trubice a až s vývojom LED technológií sa splnil sen filmových fanúšikov.
Mnoho spoločností začalo experimentovať v tejto oblasti. Príchod lacných matíc s LED diódami umožnil vytvorenie širokouhlých obrazoviek, ale teraz sa formát televízneho signálu nezmestil a po stranách sa objavili čierne pruhy. LED televízory Philips sa stali skutočným prielomom v tejto oblasti. Inžinieri spoločnosti Philips navrhli použitie formátu s obrazom s konštantnou výškou a teraz pri sledovaní filmov aj televíznych programov zmizli pruhy z obrazoviek.
Pri prezeraní ľubovoľného obsahu na televíznej obrazovke Philips nie je cítiť nesprávnosť, obraz je proporčne jasný a kontrastný. Pri sledovaní televízie nie je obraz natiahnutý a pri sledovaní filmov sa vertikálne orezáva. Všetko vyzerá mimoriadne prirodzene, obraz je jasný a detailný.
Dizajnéri spoločnosti zašli ešte ďalej a teraz zhmotnili moderný formát 21: 9 používaný v kinách z kovu a plastu. Toto je druhá generácia televízorov vedených spoločnosťou Philips a doteraz žiadna spoločnosť na trh nič podobné neuverejnila. Na vytvorenie tohto zázraku inžinierstva boli použité všetky najrevolučnejšie zmeny. Napríklad LED podsvietenie obrazovky, ktoré sa mení v závislosti od zobrazeného obrazu a podľa svetelných podmienok v miestnosti, a použitie procesora s frekvenciou blízkou počítaču vám umožňuje sledovať objemové obrázky pri zachovaní ich kvality.
Televízory LED Philips kombinujú dôslednosť dizajnu a inovácie technických riešení použitých v nich a sú schopné robiť radosť skutočným milovníkom filmov.

Kúpte si LED televízory najnovšej generácie Philips
Kúpte si LED televízory najnovšej generácie Philips
Kúpte si LED televízory najnovšej generácie Philips
Kúpte si LED televízory najnovšej generácie Philips Kúpte si LED televízory najnovšej generácie Philips Kúpte si LED televízory najnovšej generácie PhilipsHome | Articles

November 29, 2022 14:00:54 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting