Jedinečný dizajn chladničiek Miele od nemeckého výrobcu

V roku 2008 spoločnosť Miele vydala „ súdu “ pre svojich zákazníkov novú rodinu samostatných chladničiek K10000. Mrazničky a chladničky Miele tejto série potešia vylepšenou funkčnosťou so širokou škálou ďalších možností a vylepšeným dizajnom. Preto keď hovoríme „ chladničky od Mile “, máme na mysli nielen krásny vzhľad, ale aj zodpovedajúcu inteligentnú výplň.
Od intelektuálneho „ plnenia “ možno rozlíšiť: operačné chladiace systémy DynaCool, ktoré vám umožňujú rýchlo ochladiť pôsobivé množstvo jedla; Ergonomické komory PerfectFresh, ktoré uchovávajú zásoby ovocia a zeleniny dvakrát dlhšie ako štandardné chladené priehradky; interný výrobník ľadu schopný dodať majiteľovi chladničky Mila viac ako 1 kg mrazivej sviežosti za 60 minút; špeciálny zatvárač Soft Close, ktorý ovláda pevné uchytenie dverí chladničky; " Inteligentný " displej, ktorý riadi teplotný režim pracovnej komory atď.
Dokonalosť v každom detaile je o chladničke Miele. Napríklad DynaCool nielen rýchlo znižuje teplotu naložených výrobkov, ale udržuje rovnako plochú teplotnú krivku v celom interiéri chladiaceho priestoru. Prepracované boxy PerfectFresh sa dajú ľahko vytiahnuť ako celok, čo je možné vďaka integrácii teleskopických výsuvov do modelov K10000. Zabudovaný displej „ ukáže “ majiteľovi chladničky Mille nielen čísla v stupňoch Celzia, ale pomôže tiež určiť, kedy treba vymeniť uhoľný filter ActiveAirClean, ktorý je zodpovedný za elimináciu „ zbytočného “ zápachu v komore.
Z neobvyklých dizajnových riešení: nové chladničky Miele vás príjemne prekvapia policami VarioBord umiestnenými priamo na dverách „ chladiacej jednotky “. Pozoruhodná estetika kovových rámov v kombinácii s priehľadnými plastovými priehradkami okamžite upútajú pozornosť. A zákazník okamžite pochopí: chladnička Miele je moderná, pohodlná a spoľahlivá!
Vývojári spoločnosti Miele nezabudli ani na starostlivosť o okolitú prírodu. Všetky chladničky patriace do série K10000 sa vyznačujú ekonomickými triedami spotreby elektrickej energie: A +++, A ++ a A. Najnovšie modely chladničiek od spoločnosti Mile A +++ spotrebujú o niečo viac ako 6 kW / h za deň. Ale ešte pred 7 rokmi si „ mraziaca “ komora podobnej chladničky s objemom 150 litrov vyžadovala 9,6 kW / h. Všeobecne je pokrok evidentný a séria K10000 je dobrým riešením pre šetrných majiteľov! Príjemné nakupovanie!

Jedinečný dizajn chladničiek Miele od nemeckého výrobcu
Jedinečný dizajn chladničiek Miele od nemeckého výrobcu
Jedinečný dizajn chladničiek Miele od nemeckého výrobcu
Jedinečný dizajn chladničiek Miele od nemeckého výrobcu Jedinečný dizajn chladničiek Miele od nemeckého výrobcu Jedinečný dizajn chladničiek Miele od nemeckého výrobcuHome | Articles

November 27, 2022 03:01:30 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting