Jakość i niezawodność ARDO

Pomimo ogromnej liczby producentów pralek, którzy obecnie walczą o „ rękę i serce ” rodzimego konsumenta, spośród całego legionu pralek do dziś wyróżnia się sprzęt marki Ardo. Zakochał się w rodzimych konsumentach za prostotę i niewymagające warunki eksploatacji, a także za wyjątkową niezawodność, rzadko spotykaną nawet w samochodach z najwyższej kategorii cenowej. Stało się to możliwe dzięki najsurowszej kontroli jakości, dzięki której wadliwe produkty po prostu nie mają szans na opuszczenie obszaru produkcji.
Wszystkie urządzenia ARDO są produkowane tylko w fabrykach we Włoszech, gdzie każdy etap produkcji jest dokładnie monitorowany, a następnie gotowe produkty poddawane są rygorystycznym testom w eksploatacji. Możesz kupić dobry sprzęt AGD bezpośrednio z hurtowni i uzyskać znaczny rabat.
Jakość produktu i automatyzacja procesów są charakterystyczne dla wszystkich etapów produkcji. Po złożeniu półfabrykatów i spawaniu, przed ostatecznym malowaniem korpusu, poddaje się je kaforezie. Taka obróbka gwarantuje niezawodną ochronę metalu przed korozją. Zbiorniki są wykonane z dwóch rodzajów: ze stali emaliowanej i stali nierdzewnej. Zbiorniki pierwszego typu wypalane są w temperaturze 800 stopni, co gwarantuje im ochronę przed korozją oraz zwiększa niezawodność pralki. Zbiorniki ze stali nierdzewnej w pralkach ARDO słyną z wysokiej trwałości.
Szczególną uwagę przywiązuje się do procesu produkcji bębnów ze stali nierdzewnej. Przy ich produkcji należy zachować dużą precyzję i staranność obróbki, gdyż są one głównym elementem zapewniającym wysoką jakość mycia. Siedem linii montażowych, gwarantujących elastyczną produkcję i możliwość szybkiego przestawienia się na nowe modele, pozwala Antonio Merloni na produkcję pełnej gamy produktów spełniających różnorodne potrzeby konsumentów.
Kontrola wizualna i elektroniczna wyklucza obecność wad zewnętrznych i wewnętrznych. Po sprawdzeniu pralek Ardo na specjalnym stojaku całkowicie wykluczona jest możliwość wycieku wody. Przed wysyłką kilka pralek z partii jest losowo sprawdzanych w laboratorium w celu sprawdzenia wydajności i poziomu jakości produktów. W laboratorium przeprowadzane są testy niezawodności - kilka cykli mycia i naprężenia mechaniczne symulują różne warunki pracy.Nowe modele są testowane w prototypowym laboratorium, a części składowe są sprawdzane, aby upewnić się, że materiały spełniają określone właściwości. Wszystkie lodówki i zamrażarki są sterowane komputerowo. Piętnaście komór klimatycznych stwarza różnorodne warunki środowiskowe. Poziom hałasu jest monitorowany w komorach akustycznych. Sprawdzane są również części od dostawców. W ostatnich latach celem i działalnością firmy jest planowanie i realizacja inwestycji mających na celu przeciwstawienie się konkurencji na poziomie europejskim.
Jakość towaru potwierdzają międzynarodowe certyfikaty, w tym ISO 9001. Produkty ARDO są certyfikowane w Rosji, otrzymały prawo do używania znaku Rostest. Jednocześnie jakość z powodzeniem łączy się z ceną lodówek, pralek, zmywarek i okapów.

Jakość i niezawodność ARDO
Jakość i niezawodność ARDO
Jakość i niezawodność ARDO
Jakość i niezawodność ARDO Jakość i niezawodność ARDO Jakość i niezawodność ARDOHome | Articles

December 5, 2022 04:40:02 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting