Jakie są zalety pralki automatycznej Vyatka

Pralka automatyczna Vyatka działa w sieciach wodociągowych zimnej i ciepłej, jest przeznaczona do prania automatycznego, do płukania i wirowania wszystkich produktów z różnych rodzajów tkanin. Pralka ma pralkę ładowaną od przodu. Przewiduje się produkcję trzech modyfikacji maszyn VYATKA-AUTOMAT:
• z 12 programami pracy: 6 dla grubych i 6 dla cienkich;
• z 14 programami pracy: 7 dla grubych tkanin i 7 dla lekkich;
• z 16 programami fabrycznymi: 8 dla materiałów grubych i 8 dla tkanin cienkich i bawełnianych.
Automatyczna pralka Vyatka zapewnia błyskawiczny wybór trybu prania z zestawem wymaganego programu z użyciem syntetycznych detergentów (automatyczne proszki LOTOS, ERA do automatów itp.).
Programy ustawia się za pomocą pokrętła sterującego i specjalnych przycisków umieszczonych z przodu maszyny. Vyatka jest chroniona przed przelewaniem zebranej wody. Maszyna wyposażona jest w filtr hydrauliczny zatrzymujący duże ciała obce. Połączenie pokrywy tego filtra z korpusem maszyny jest hermetycznie uszczelnione i może wytrzymać ogromną wysokość ciśnienia 9,4 kPa.
Konstrukcja maszyny posiada całkowite odprowadzenie cieczy ze zbiornika styrenu: dopuszczalna pozostała woda w układzie hydraulicznym to ok. 500 ml.
Wszystkie procesy prania, płukania, wirowania produktów oraz regulacji programów i temperatury roztworów detergentów odbywają się w pełni automatycznie. Ładowanie prania i detergentów, ustawianie programu, włączanie pralki i wyjmowanie czystej bielizny po praniu można wykonać tylko ręcznie.
Korpus maszyny wykonany jest z wysokiej jakości blachy stalowej i składa się z elementów tłoczonych, połączonych ze sobą metodą spawania laserowego. Etui zamykane jest od góry pokrywą mocowaną za pomocą śrub. Korpus maszyny pomalowany na biało. Wewnątrz korpusu znajduje się zbiornik z silnikiem elektrycznym napędzanym bębnem. Zbiornik zawieszony jest na dwóch dużych cylindrycznych sprężynach, są one przymocowane do ograniczników głównego korpusu nośnego. Ogrzewanie i kontrola temperatury roztworu myjącego odbywa się za pomocą grzałki elektrycznej i czujników temperatury.

Jakie są zalety pralki automatycznej Vyatka
Jakie są zalety pralki automatycznej Vyatka
Jakie są zalety pralki automatycznej Vyatka
Jakie są zalety pralki automatycznej Vyatka Jakie są zalety pralki automatycznej Vyatka Jakie są zalety pralki automatycznej VyatkaHome | Articles

December 2, 2022 00:20:18 +0200 GMT
0.008 sec.

Free Web Hosting